کسب ۵ مدال طلا و ۲برنز توسط بانوان ووشوکار شهرستان در مسابقات کشوری و دیگر خبرهای ورزشی لامرد

مهر ۲۸ام, ۱۳۸۸ (دیده شده 609 بار)

تیم ووشو شهرستان لامرد که در مسابقات قهرمان کشوری شائولین به عنوان نماینده استان فارس شرکت داشت با موفقیت به لامرد بازگشت.

در این مسابقات تیم لامرد موفق به کسب۷ مقام  زیر شد:

۱-فاطمه زاهدزاده  ۲مدال طلا
۲-طیبه اشکنانی   ۳ مدال طلا
۳-کلثوم هاشم پور   ۲ مدال برنز

از سری مسابقات فوتبال دسته اول استان فارس در شهر لامرد دو بازی برگزار شدکه تیم ستاره جنوب لامرد در دومین بازی خود با نتیجه ۳ بر یک توانست تیم خوب بیضا را شکست داده و به دومین برد پیاپی خود دست پیدا کند و با ۶ امتیاز صدرنشین گروه خود شود.این تیم در هفته گذشته نیز توانسته بود ۳ بر صفر تیم نبرد خرامه را شکست دهد.
وارثان دیگر تیم لامرد در مقابل تیم علم وادب فیروزآباد به تساوی صفر برصفر رسید.تیم وارثان لامرد در هفته گذشته در فراشبند از تیم شورای شهر فراشبند یک بر صفر شکست خورد.

محمدرضا خداپرست ،علیرضا منصوری وعباس حاجی زاده از داوران ملی شهرستان لامرد هفته اول لیگ یک کشور را قضاوت نمودند. عباس حاجی زاده و علیرضا منصوری بعنوان کمک داور بازی آلومینیوم هرمزگان و گل گهر سیرجان که در بندرعباس برگزار شد از هفته اول مسابقات دسته اول لیگ آزادگان را قضاوت نمودند.
محمدرضا خداپرست نیز بازی بازی دو تیم شاهین اهواز و شهرداری تبریز را از هفته دوم مسابقات لیگ دسته اول (جام آزادگان) قضاوت نمود.

هفته تربیت بدنی بر ورزشکاران و علاقمندان به ورزش مبارک

www.lamerdsport.ir

۷ پاسخ به “کسب ۵ مدال طلا و ۲برنز توسط بانوان ووشوکار شهرستان در مسابقات کشوری و دیگر خبرهای ورزشی لامرد”

 1. نوشته شده توسط ورزشکار در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۱۰:۴۵ ق.ظ

  بروبچ لامردی هی وهل باتشکر از آقای احمدیزاده بابت درج اخبار ورزشی شهرستان

 2. نوشته شده توسط ورزشکار در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۱۰:۴۸ ق.ظ

  هفته تربیت بدنی بر ریاست محترم اداره تربیت بدنی وکارکنان زحمتکش اداره وروسا ونائب رئیسان هیاتهای ورزشی وکلیه ورزشکاران تبریک می گوییم

 3. نوشته شده توسط بی سواد در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۱۰:۵۶ ق.ظ

  باسلام
  چه خدمتی از سوی تربیت بدنی لامرد به این وشوکارانارائه شده
  در سطح شهر این خبر رنگ وبویی نداشت

 4. نوشته شده توسط عبدالرضا عبدالهي در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۱۱:۲۴ ق.ظ

  هفته تربیت بدنی بر همه شما عزیزان مبارکباد
  با سپاس بیکران از مسئولان تربیت بدنی شهرستان لامرد خواهشمند است در این هفته به روستاها و محلات ورزشکار پرور نیز سری بزنند شاید بتوان استعدادهای دیگری را کشف کرد .

  محلات قدیمی فوتبال خیز : کهوردان ، خندق ، چاه علی ، چاه حاجی ابول ، قلعه غلام عبدا… و سبخی ، کندار اربعه و….

  با طرح ایجاد ورزشگاههای روباز در محلات و روستاها خیلی زود تر می شود به این نتایج عالی دست پیدا کرد …

  امید به موفقیت بیشتر و والاتر از همیشه
  خداقوت

 5. نوشته شده توسط حقیقت یاب در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۵:۴۸ ب.ظ

  sghgfبا سلام لطفا شرح مسابقات را برای عزیزان بگویید تا همه بدانند که در لامرد قهرمان ایران چگونه می شوند و این مسابقات در کجا – کی – چند تیم – و اینکه چرا در مسابقات کشوری همه تیم ها از استان فارس می باشند ؟

 6. نوشته شده توسط احمدی‌زاده در تاریخ ۲۹ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۸:۴۴ ق.ظ

  سلام این مسابقات در تاریخ ۲۳ و۲۴ مهرماه در چابکسر در استان گیلان برگزار شد که تیم ووشو بانوان به نمایندگی از استان فارس در این مسابقات شرکت کرد و به مربیگری خانم کلثوم هاشم پور و سرپرستی خانم صداقت و دراین مسابقات از دیگر استان های کشور نیز تیم هایی حضور داشتند.

 7. نوشته شده توسط اداره تربیت بدنی در تاریخ ۲۹ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۱۲:۴۶ ب.ظ

  باسلام وتقدیر وتشکر از عزیزان نظردهنده در پاسخ به نوشته شده توسط بی سواد لازم است به اطلاع رسانده شود که در سال جاری بیشترین اعتبار هیاتها به هیات ووشو تخصیص داده شده است.ودر پاسخ به آقای عبداللهی لازم به ذکر است که سرانه ورزشی شهرستان در سال ۸۶ ،۲۹/۰ بوده که در استان فارس رده هفدهم داشته با توجه به احداث فضاهای ورزشی جدید این سرانه تا شهریورماه ۸۸ به ۲۰/۱ متر مربع رسیده وشهرستان نیز با ۱۰ پله صعودبه رده هفتم در سطح استان رسیده است که این نشان دهنده توجه دولت به ورزش می باشد که یک رشد ۴ برابری را نشان می دهد فعلا برنامه ساخت زمینهای روستایی برای روستاها بزرگ می باشد انشاالله در آینده نزدیک لیگ فوتسال روستایی برگزار خواهد شد.