پاسخ مدیر اجرایی پروژه ی البرز – بزرگترین سرمایه گذار در بخش مسکن شهرستان لامرد – به اظهارات مهندس رحیمی

بهمن ۲۴ام, ۱۳۹۳ (دیده شده 1,109 بار)

نویسنده: مهدی بختیاری – مدیر اجرایی پروژه البرز
باسمه تعالی
در پاسخ به نوشته‌ها و اظهارات موهن آقای محمد رحیمی رئیس سابق شورای شهر لامرد در سایت تراکمه و برای تنویر افکار عموم مردم شریف شهرستان لامرد، که در سایت مذکور این نوشته‌ها را خوانده‌اند، ذکر موارد ذیل را ضروری می‌دانم.
نوشته‌های آقای رحیمی که نوعی ندامت‌نامه و یا اشتباه‌کرده‌ام نامه می‌باشد، اگر بدون ذکر نام این و آن و بدون تخطئه مطالب و کتمان حق و حقیقت و از روی صداقت و دلسوزی تنظیم می‌شد، چه بسا نویسنده را در اذهان عمومی فردی بزرگ و قابل تحسین جلوه‌گر می‌نمود، زیرا اعتراف به گناه و قصورهای انجام شده از طرف یک مسئول، کمترین نتیجه‌ی آن این است که او از گذشته و عمل خود نادم بوده و من‌بعد قصد انجام و ارتکاب آن اعمال را ندارد و این نشانه‌ی سلامت نفس و بزرگی روح آن شخص است. زیرا آقای رحیمی در خلال نوشته‌های خود در سایت تراکمه تقریباً به تمام مصوبات شورای اسلامی لامرد که در زمان مدیریت خودشان، یعنی زمانی‌که خودشان رئیس شوری بوده‌اند اشاره کرده و بدون استثناء همه‌ی موارد هر یک به نوعی زیر سؤال برده و مردود و غیرقانونی دانسته است!!

اینکه شخصی تمام عملکرد یکساله‌ی خود را، مخصوصاً مواردی‌که خود شخصاً پیگیری و حل مشکل نموده و به موجب آن اعمال ده‌ها بار از طرف ذینفع مورد تکریم قرار گرفته را بعد از گذشت شش ماه از زمان مدیریتش، زیر سؤال برده و ضمن غیرقانونی خواندن همان موارد، دیگران را در انجام آن مقصر و گناهکار معرفی کرده و خود را بیگناه و بری از هر خطایی بداند چیزی نیست که بنده بتوانم با این بضاعت کم علمی به راحتی در مورد آن صحبت کرده و یا مطلبی بنویسم. بلکه اظهار نظر متخصصینی مثل روانشناسان، رفتارشناسان یا قضاوت قضاتی‌که در این مقوله مطالعه و تبحر دارند می‌طلبد.
برای هر چه روشن‌تر شدن موارد بالا به دو مصوبه‌ای‌که شورای محترم اسلامی شهر لامرد در مورد پروژه‌ی ۶۱۲ واحدی مسکونی البرز به تصویب رسانده و هر دو مصوبه هم با حمایت و همکاری مستقیم آقای رحیمی صورت پذیرفته و جالب اینکه بعد از گذشت ۱۴ ماه از تصویب آن‌ها همان دو مصوبه را ایشان در نوشته‌های خود در سایت تراکمه غیرقانونی و مردود اعلام کرده است، اشاره می‌نماییم.
مصوبه ۶ مورخه‌ی ۰۸/۰۸/۹۲ در بند ۱ بند به تصویب رسیده و در مورخه‌ی ۲۱/۰۸/۹۲ طی نامه‌ی شماره‌ی ۸۲۶۹/۱۶/س که به امضاء آقای رحیمی «رئیس شورای اسلامی لامرد» رسیده به شهرداری لامرد جهت اجرا ابلاغ شده است. برای مطرح شدن مورد درخواست پروژه‌ی البرز در جلسه‌ی شورا، اینجانب مهدی بختیاری به عنوان مدیر اجرایی پروژه دو بار شخصاً در دفتر شورا خدمت آقای رحیمی رسیده و از اینکه درخواستمان در جلسات قبل مطرح نشده و تصمیم‌گیری نگردیده است گلایه کردم، و در جلسه‌ی دوم آقای رحیمی شخصاً قول و همکاری مساعدت داده و ضمن پذیرش تام و تمام موارد درخواست‌های ما، در جلسه‌ی بعد آن را مطرح و به تصویب رسانیده و به شهرداری ابلاغ کرده است. در حالی که نامه‌های نوشته شده به شهرداری، به شورای اسلامی لامرد و به سرپرست موقت شهرداری آقای حمید علیپور همه و همه به امضاء اینجانب مهدی بختیاری به عنوان مدیر اجرایی پروژه و یا به امضاء آقای محمد علی جعفری به عنوان مالک بوده و سابقه‌ی این مکاتبات در شهرداری و شورا وجود دارد. با کمال تأسف آقای رحیمی، در نوشته‌های خود آقای هادی قایدی «عضو شورای اسلامی لامرد» را به عنوان مدیر پروژه و ذینفع در آن معرفی کرده است و پروژه‌ی البرز را به عنوان شرکت سرمایه‌گذاری البرز معرفی کرده است که این‌ها نشان دهنده ی کم‌توجهی نویسنده به مواردی که می‌نویسد می‌باشد.

۱- آقای مهندس هادی قایدی از سال ۱۳۹۰ تاکنون به عنوان سرپرست کارگاه پروژه البرز و نه مدیر پروژه در آنجا مشغول به کار بوده و ایشان هیچگونه منافعی در این پروژه به جز حقوق اندکی که از سال ۹۰ تاکنون دریافت می‌کند، ندارند.
۲- قبل از اینکه آقای هادی قایدی به عضویت شورای اسلامی لامرد انتخاب شوند، ایشان عهده‌دار پیگیری‌های مربوط به شهرداری و شورا بود، هچنانکه مالک و مدیر پروژه حتی یکبار هم برای بیان مشکلات و درخواست مصوبه به شورا مراجعه نکرده‌اند. لیکن از زمانی که آقای قایدی عضو شورای اسلامی لامرد شده‌اند ایشان با علم اینکه از این به بعد من هیچ نامه و هیچ درخواستی را از پروژه‌ی البرز در شهرداری و شورا پیگیری نخواهم کرد، اینجانب مهدی بختیاری شخصاً به شهرداری و شورا مراجعه و پیگیری‌های لازم را انجام داده و می‌دهم و شاهد آن دوباره مذاکره مستقیم با جناب رحیمی «رئیس شورای اسلامی لامرد» و یکبار شرکت در جلسه‌ی شورا بوده است.
۳- اینکه آقای رحیمی ادعا کرده مصوبه‌ی غیرقانونی شورا را فرمانداری تصویب کرده ولی در شورای استان به آن اعتراض شده و مردود گردیده و ابطال آن را من به شهرداری ابلاغ کردم ، تابحال هم منافع شهرداری از بابت سهم خدمات تأمین نشده، ادعایی کاملاً کذب و غیرحقیقی است چرا که اولاً اگر مصوبه غیرقانونی بوده، به چه دلیل و چگونه رئیس شورا آنرا برای اجرا به شهرداری ابلاغ کرده است. ثانیا شورای اسلامی فارس فقط در مورد میزان سهم خدمات که به شهرداری متعلق گرفته سؤال کرده بود که صورتجلسه شماره ۲۹ مورخه‌ی ۰۵/۰۳/۹۳ روشنگر این موارد است .
۴- نمی‌دانم آیا جناب رحیمی در جریان هستند که با حمایت و تشویق چه کسانی این پروژه‌ی۵۰ میلیارد تومانی که به عنوان بزرگ‌ترین پروژه خودمالکی شخصی در استان فارس محسوب گردیده، به شهر لامرد آورده شده و اجرا گردیده است؟

گرچه عزیزان و بزرگانی که در این زمینه مشوق، حامی و پذیرنده‌ی زحمات و مشقات پروژه بوده‌اند، این اقدامات را نه برای ذکر نامشان و یا تقدیر از آن‌ها، بلکه برای رونق و آبادانی و ترقی شهر لامرد، انجام داده‌اند. لیکن با الهام از فرمایشات حضرت امام خمینی (ره)که فرموده‌اند «مسئولین گزارش کار خود را به اطلاع مردم برسانند تا مردم که صاحبان اصلی انقلاب‌اند در جریان امور قرار گیرند» با کسب اجازه از محضر شریفشان از آن‌ها من‌باب تشکر نام می‌برم:
۱- مرحوم محمد علی حیاتی، نماینده‌ی سابق لامرد، اولین مشوق و اولین کسی بود که قول همکاری و مساعدت داد و ما را به مدیرکل استان فارس و شهرداری لامرد معرفی نمود. (کپی دست‌خط آن روانشاد موجود است)
۲) جناب آقای حاج محمود صفری فرماندار سابق. اگر حمایت‌ها و تشویق‌های این مرد شریف و باصداقت نبود به جرأت می‌توانم سوگند یاد کنم که این پروژه در این شهر اجرایی نمی‌شد.
۳) جناب آقای علی قسمی به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر لامرد و جناب آقای خشنو به عنوان شهردار لامرد و سایر اعضاء شورای محترم، همکاری و حمایت‌های این بزرگواران نیز در جایگاه خود موجب گردید که از لحاظ مکان‌یابی در استان فارس بهترین گزینه شهر لامرد انتخاب شود و ما صمیمانه از لطف این عزیزان تشکر می‌کنیم.
۴- جنای آقای حاج حسن قایدی، مدیر مسئول آژانس مسکن نشاط که الحق از روز نخست که در سال ۹۰ برای بازدید از شهر لامرد و امکان‌سنجی آمده و به مدت چهار روز مهمان وی بودیم تا به امروز، صادقانه و شجاعانه و بدون هیچ چشم‌داشتی، حتی با در اختیار قرار دادن وسیله‌ی نقلیه‌ی شخصی خود و یا قرار دادن منزل فرزندشان در اختیار تیم بازدیدکننده و یا مراجعه‌کردن‌های مکرر به تمام ادارات، نهادها و سازمان‌ها برای حل مشکلات پروژه، ما را یاری کرده و می‌کنند و همواره شعار ایشان اینست که: اهمیت کار ما را نسل آینده‌ی لامرد که از این ساختمان‌ها استفاده می‌کنند، می‌دانند و همین برای من و خانواده‌ام کافی است. و ما بدینوسیله صمیمانه از زحمات بی‌شائبه‌ و مداوم ایشان قدردانی و تشکر می‌کنیم. اجرکم عنداله

۵-جناب آقای حسین شبانی‌نژاد «شهردار فعلی لامرد» و کلیه‌ی اعضای محترم شورای اسلامی شهر لامرد، من‌جمله آقای مهندس رحیمی، بخاطر همکاری‌ها و پشتیبانی‌هایی که از این پروژه به عمل آورده‌اند، کمال تشکر و قدردانی را داریم.

و اما توضیحاتی در مورد میلگردهای تحویل داده شده به شهرداری:

قابل ذکراینکه در ایامی که به علت تغییر ناگهانی قیمت میلگرد، (تغییر قیمت از کیلویی ۸۰۰ و ۹۰۰ تومان به قیمت ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان) میلگرد در بازار کمیاب و یا بصورتی نایاب گردیده بود و در آن ایام شهرداری لامرد برای اجرای پروژه‌های خود نیاز مبرم به میلگرد داشت. در یک جلسه آقای خشنو اعلام کرد که اگر برای مدیریت پروژه مقدور می‌باشد به اندازه‌ی دو تریلر میلگرد از میلگردهایی که قبلاً سفارش داده‌اید به شهرداری تحویل دهیدو در عوض معادل وجه آن از تتمه بدهکاری شما از بابت عوارض و پروانه ساختمانی پروژه کسر بشود.
آقای محمدعلی جعفری، مالک پروژه نیر به جهت همکاری با شهرداری از یک سو و پرداخت بخشی از بدهکاری خود از سوی دیگر موافقت نمود که دو تریلر میلگرد مطابق سفارش شهرداری از نظر نوع از تهران بارگیری شده و به شهرداری لامرد تحویل داده شود. روزی که میلگردهای مورد نظر به لامرد رسیدند، روز جمعه بود و شهرداری تعطیل، آقای مهندس هادی قائدی به عنوان سرپرست کارگاه و برای حفظ حقوق شهرداری ضمن هماهنگی با عوامل شهرداری برای تعیین محل تخلیه‌ی بار و هماهنگی با جرثقیل برای پیاده کردن محموله، هر دو تریلر را در محوطه‌ی انبار شهرداری تخلیه نموده و تحویل می‌دهد.

اینکه در زمینه‌ی خرید میلگردها، تشریفات قانونی مثل آگهی مناقصه و صورتجلسه و … صورت گرفته یا نه، چیزی نیست که به مدیریت پروژه ارتباطی داشته باشد. زیرا یک مسئله‌ی داخلی شهرداری است.
وقتی که برای تمدید پروانه‌های مسکونی به شهرداری مراجعه کرده بودم(در زمان شورای سوم) ، یکی از کارشنایان شهرداری که مسئول بخش درآمد بود، اعلام کرد که قیمت میلگردهایی که به شهرداری تحویل شده در این محاسبات لحاظ نشده و از بدهکاری پروژه کسر نگردیده است.
ناچار برای حل این مشکل به خدمت شهردار و رئیس شورا آقای مهندس رحیمی رسیده و کل ماجرا را تعریف کردم و ایشان ضمن اظهار تأسف از اینکه چرا این موضوع تاکنون مسکوت مانده است، قول مساعدت و همکاری داد و بعد هم با وساطت و تأکید خود آقای رحیمی این موضوع حل شد و از بدهکاری پروژه کسر گردید. جالب اینکه شهردار جدید آقای شبانی‌نژاد در پاسخ به درخواست ما اعلام کردند که «من در این جریان نقشی نداشته و این مورد را لطفاً از طریق شورای اسلامی شهر پیگیری نمایید.» حالا چرا بعد از تأیید موضوع از طرف کمیسیون معاملات شهرداری و بخصوص آقای علیپور و تنظیم همه صورت‌جلسات مورد نیاز، آن هم به موجب پیگیری جناب آقای رحیمی این مورد هم جزء موارد خلاف و غیرقانونی تلقی شده! سؤالی است که بنده به دنبال کشف آنم.
در ادامه‌ی اظهارات آقای رحیمی در مورد بند ۹ صورتجلسه شماره‌ی ۲۳ چنین آمده است که وقتی صورتجلسه غیرقانونی به تصویب رسید، من از دو نفر همکاران (اعضای شورا) پرسیدم که چرا چنین کردید؟ جواب دادند که ما در آینده به امضاء آقای هادی قایدی احتیاج داریم؟ لذا این مصوبه را تأیید کردیم. اولاً این گفته که همکاران ما بخاطر اینکه در آینده به امضاء آقای قایدی احتیاج داشته‌اند و مصوبه را امضاء کرده‌اند، بسیار نادرست و توهین‌آمیز و موهن است، چرا که اعضاء شورای اسلامی شهر لامرد را افرادی زدوبندکن و مصلحت‌اندیش معرفی می‌نماید. با این تفکر قطعاً آقای قایدی هم برای به دست آوردن رضایت آن آقایان در جاهای دیگر امضاء‌های ناصواب خواهد کرد. و به همین سیاق تمام اعضاء شورای اسلامی لامرد ناچار به قرض دادن نان به همدیگرند و کسی به فکر مسائل و مشکلات مردم و شهر نیست. از این گذشته به نوعی دهن‌کجی به انتخاب هوشمندانه‌ی مردم شریف لامرد است، که افرادی از این سنخ را برای عضویت در شورا انتخاب کرده‌اند و …

ثانیاً: این مصوبه را خود آقای رحیمی هم تأیید و امضاء کرده و خود ایشان به عنوان رئیس شورا آن را به شهرداری و جاهای دیگر ابلاغ کرده است.
بر اساس توافقات اولیه مالک و مقامات شهرداری و شورای اسلامی شهر لامرد( شورای سوم) ، قرار بر این بود که:
الف) مبلغ یکصد و هفتاد میلیون تومان از بابت کل عوارض پروانه‌ی ساختمانی مسکونی پروژه به شهرداری پرداخت شود.
ب) خیابان‌ها و کوچه‌های پروژه نیز به عنوان سهم خدمات به شهرداری تعلق یابد.
لیکن در مراجعه‌ای که به فرمانداری داشتیم، فرماندار وقت جناب آقای محمود صفری پیشنهاد نمودند که علاوه بر موارد بالا زمینی هم به عنوان آموزشی فرهنگی معادل ۵۰۰ تا هزار متر مربع اختصاص داده شود که این اعلام‌نظر مورد قبول قرار گرفته و در نقشه‌های سایت گنجانده شد.
از آنجایی که این توافقات مکتوب نشده و شهرداری هم پیگیر مصوبه شورا نگردیده بود، در حالی که پروانه‌های مسکونی صادر و تحویل مدیریت سایت شده بود، در مراجعاتی که برای حل مشکل پروژه به شورای جدید داشتیم، به جهت تعامل با شورای جدید مالک موافقت نمود که علاوه بر موارد ذکر شده:
۱) زمین قبلی فرهنگی مذهبی را از هزار مترمربع به دو هزار مترمربع افزایش دهد.
۲) دو قطعه زمین ۴۵۰ مترمربعی، جمعاً به مساحت ۹۰۰ منرمربع برای فضای سبز و پارک محله‌ای اختصاص دهد.
۳- علاوه بر موارد یک و دو یک حلقه چاه آبی کاملاً مکانیزه را که ارزشی بالغ بر هشتاد میلیون تومان دارد به شهرداری اختصاص داده است.
جادارد به این نکته هم اشاره نمایم که مشاور حقوقی مستقر در تهران به عنوان ناظر پروژه‌ی البرز معرفی و شروع به کار کرده بود. لیکن این اقدام مورد اعتراض سرپرست کارگاه آقای مهندس هادی قایدی قرار گرفت و با صرف وقت زیاد و مذاکرات مکرر بالاخره مسئولین ذیربط اعم از مالک، مدیر پروژه و ناظر حقوقی را متقاعد کرد که کار نظارت پروژه را به نظام مهندسی لامرد محول نمایند و این اقدام درست در زمانی که جناب آقای مهندس رحیمی به عنوان نایب رئیس نظام مهندسی لامرد را داشت، اتفاق افتاده و هم‌اکنون تعداد کثیری از مهندسین لامرد من‌جمله خود آقای مهندس رحیمی عهده‌دار نظارت و اجرای پروژه می‌باشند که جا دارد از همکاری کلیه‌ی آنان و بخصوص رئیس محترم نظام مهندسی لامرد جناب آقای مهندس مهدی کشتکار تشکر و قدردانی نماییم.

۱۱ پاسخ به “پاسخ مدیر اجرایی پروژه ی البرز – بزرگترین سرمایه گذار در بخش مسکن شهرستان لامرد – به اظهارات مهندس رحیمی”

 1. نوشته شده توسط محمد جواد سمیعی در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲:۱۷ ب.ظ

  و باز هم طفره رفتن از پاسخ به مهم ترین سؤال: سهم عوارض تغییر کاربری به تجاری که صدها میلیون تومان می شود چگونه حساب شده و اصلا آیا حساب شده است؟ ظاهرا که جواب منفی است و دیگر عوارض اما دوستان با زیرکی و فرا فکنی قصد فرار به جلو دارند… “رحیمی خود امضا کرده “. “رحیمی خود ابلاغ کرده” “رحیمی خود…” آقای عزیز وظیفه ذاتی رئیس ابلاغ مصوبات شوراست چه خود موافق آن بوده چه مخالف! این حربه نخ نما شده است لطفا نسبت به عوض کردن آن اقدام نمایید.

 2. نوشته شده توسط لامرد در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۴:۳۶ ب.ظ

  زنده باد مهندس رحیمی که باعث شد همه به تکاپو بیفتن

 3. نوشته شده توسط تالی در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۷:۲۷ ب.ظ

  با سلام
  اگر نوشتۀ آقای رحیمی فقط همین یک حسن داشته باشد که باعث شده دوستان خود را ملزم به ارائه جواب و توضیح نموده باشند بسیار مفید است.
  البته بهتر بود ایشان که همه چیز را گفتند و حتی از نماینده فقید و مرحوم شهر نیز مایه گذاشتند، “” صریحا می فرمودند که چه باعث شده در مقابل تحویل دو تریلر میلگرد!! به شهرداری قیمت آن را همان موقع حساب نکرده و رسید دریافت ننموده اند؟؟!”” و انشاءالله رسیدن میلگردها در روز جمعه کاملا اتفاقی بوده است.
  “”” افزایش فضای فرهنگی مذهبی از هزار متر به دوهزار متر – اختصاص ۹۰۰ مترمربع برای فضای سبز و پارک محله ای – واگذاری یه حلقه چاه مکانیزه به شهرداری به ارزش ۸۰ میلیون تومان به منظور تعامل با شورای جدید.””” برای چه نوع تعاملی جناب مدیر محترم پروژه ؟؟؟؟؟!!

 4. نوشته شده توسط شورش رو درآوردید در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۱ ق.ظ

  برو کار می کن مگوچیست کار که سرمایه شهرداری است کار این اراجیف چیست که بخورد مردم می دهید خجالت هم خوب چیزی هست شما سیاست شهر خوب رو درپیش نداردید این روپاسخ گوباشید نه خودتون رو توجیه می کنید این حرفهای شما هفت نفر قابل توجیح نیست برای مردم.

 5. نوشته شده توسط علي عباسي در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۹:۴۰ ق.ظ

  زنده باد مهندس رحیمی چرا دست تمامی رانت خواران رو برای همه رو کرد . دیگه بیانیه دادن فایده ای نداره چرا که با این توجیه ها نمیشه سر مردم رو شیره مالید . 

 6. نوشته شده توسط صمد آقا در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۹ ق.ظ

  محمد جواد سمیعی جان
  پروزه البرز مسکونی هست   مسکونی. تجاری نیست.   عزیز دلم  شور پاسخ گفتن داری  احساساتی شدی.  یه کم خوتو کنترل کن . مطالعه کن بررسی کن  ببین چی به چی هست  بعد نظر بده  قربونت برم.  
  حالا بماند  کی ایا تخلف شده یا نه؟  این دوره بوده یا اون دوره؟  کی بوده  کی نبوده؟  

 7. نوشته شده توسط amir در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۵:۰۹ ب.ظ

  آموخته ایم که اخلاق را فضیلتی ماندگار ورای هر چیز دیگری بپنداریم و در باورمان آن را مرز رسیدن به پروردگار و پله آخر معرفت می انگاشتیم، آنجا که شناخت از مرز دانستن و باور کردن جدا شده و به معرفت درک معبود پیوند می خورد.
  درود و سپاس از مهندس رحیمی که بار دیگر با اثبات صداقت خود با مردم به همه ی ما ئ مسولین درس اخلاق را اموختند
  با تشکر از معلم عزیزم

 8. نوشته شده توسط سعید در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۶:۰۴ ب.ظ

  سلام اقای سمیعی
  فقط یه سوال
  بعله ابلاغ مصوبات  از وظایف رییس شوراست اما ایا رای مثبت دادن و امضای مصوبات هم جزو
  وظایف رییس شوراست؟! این  مبالغه ی شما به نخ نماتره!

 9. نوشته شده توسط صداقت وراستگویی دربین مردم در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱:۰۸ ق.ظ

  ای کاش بجای اینکه هم دیگر رازیرسوال ببریم یک جلسه میان مردم آمده وبه همه مردم درتمامی عرصه ها بصورت پرسش وپاسخ به مردم پاسخ گو باشیم نه اینه که بیاد دعواهای کلاس اول دبستان که سریه نیمکت دعوامی کردیم در صحنه سیاست دعوا وجدل کنیم ای کاش ای کاش ای کاش

 10. نوشته شده توسط محمد جواد سميعي در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۵:۱۰ ب.ظ

  اولا اینکه آقایون أعضا شورا اگه مطلبی میذارن با اسم حقیقی شون بنویسن که همه بشناسن و اگه هم نمیخوان شناخته بشن بگو سخنگو شورا صحبت کنه یا جواب بده نه اینکه به اسم مطلع و صمد و سعید و …
  ثانیا این مجتمع به اسم مسکونی است ولی دارای مغازه های تجاری هم هست که دوستان میتونن مراجعه کنن و ببینن البته تو جوابیه هم با زیرکی از این مطلب عبور کردن
  ثالثا آقای رحیمی رئیس شورا بوده و موظف به ابلاغ مصوبات چه موافق بوده و چه مخالف . نکته مهم اینه که ارای هرکدوم از أعضا رو تو صورتجلسه قید نمیکنن بلکه میگن مثلا با ۴ رأی مثبت و ٣رای منفی تصویب شده مشخص هم نیست که رأی رحیمی چی بوده پس لطفا مغلطه و سفسطه نکنید
  رابعا أصلا رحیمی خودش هم خلاف کرده باشه از أصل موضوع چیزی رو کم نمیکنه و باید متهمین به تخلف پاسخگو باشن شورای سوم دوم چهارم هم نداره ولی جرم شورا چهارم سنگین تره چون با شعار شفافیت و قانونگرایی و … اومدن و الان مشخص شده که تو زرد بوده
  با تشکر

 11. نوشته شده توسط amir در تاریخ ۰۲ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱:۲۹ ق.ظ

  درورد بر جناب آقای سمیعی