هیئت امنای مجتمع فرهنگی امام حسین (ع) شهرک هجرت انتخاب شدند

شهریور ۲۲ام, ۱۳۸۹ (دیده شده 458 بار)

هیئت امنای مجتمع فرهنگی امام حسین (ع) شهرک هجرت که شامل مسجد ، حسینیه و کتابخانه می شود در روز آخر ماه مبارک رمضان ، شب عید سعید فطر با رای گیری از حداکثر اهالی شرکت کننده در مراسم تعین شد . اعضای هیئت امناء هفت نفر می باشند که به ترتیب حاج هادی شمسی پور ، عباس آزاد ، حسین عباس زاده ، ابراهیم صفری ، سعید منفرد  ، حسین دست نیان و خلیل باقری  بیشترین آرا را کسب کردند .

علت تعین هیئت امنا پس از زمانی طولانی تقریبا یک ساله بعد از افتتاح حسینیه و استفاده از آن ، کامل نبودن مسجد امام حسین (ع) شهرک هجرت بود که به حمدالله در نیمه های ماه مبارک رمضان افتتاح گردید و مورد استفاده نمازگزاران قرار گرفت .

با توجه به اعلام و دعوت از همه ی اهالی شهرک هجرت جهت تعین هیئت امناء و ذکر این مسئله در ابتدای رای گیری که هیئت امنا نباید خود را به بررسی مسائل حسینیه محدود کند ، امید است هیئت امنای تعین شده در رسیدگی به مشکلات و درخواست های اهالی گام های موثری بردارند . همچنین امید است مسئولین محترم شهرستان از جمله شهرداری ، اداره برق و اداره آب  که مردم به طور مستقیم با آنها سروکار دارند توجهات خود را به این محله نیز که می توان آن را محله ای نمونه در ساخت وساز و ثقل جمعیتی شهرستان نامید ، بیشتر کرده و همکاری لازم را با هیئت امنا داشته باشند .

حمید رضا آزاد

خبرنگار خبرگزاری پانا

۱۱ پاسخ به “هیئت امنای مجتمع فرهنگی امام حسین (ع) شهرک هجرت انتخاب شدند”

 1. نوشته شده توسط بهرام حسین زاده در تاریخ ۲۴ شهریور ۱۳۸۹ ساعت ۸:۵۲ ق.ظ

  با سلام و خسته نباشید خدمت برادر عزیزم جناب آقای آزاد
  از خداوند متعال برای شما در تمام مراحل زندگی بویژه توسعه علمی و حرفه خبرنگاری آرزوی موفقیت دارم

 2. نوشته شده توسط علي صابري در تاریخ ۲۴ شهریور ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۴۳ ق.ظ

  با سلام
  آقای آزاد ، آقای آزاد چرا فراموش کردید !

 3. نوشته شده توسط هجرتی در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۸۹ ساعت ۸:۱۹ ق.ظ

  آقای نقطه صفر تهمت زدن به دیگران کار درستی نیست .به کاربردن لفظ اوباش گناه وتهمت خیلی بزرگی است.شما اگر با کسی مشکل داری حق نداری این تمتها را به او بزنی فردای روز قیامت باید پاسخگو باشی.

 4. نوشته شده توسط noghteh0ir در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۰۸ ق.ظ

  سلام خدمت آقای شهرکی، اینکه حرفای من تهمته یا واقعیت مطمئن باشید واقعیته و مطمئن باشید حتی نویسنده این مطلب هم منظور من رو میدونه و بهم حق میده، ولی بهتر بود کلی تر حرف میزدم و به کسی تا این حد اشاره نمیکردم، الان خودمم میگم کاش میشد اون کامنتم رو اصلاح کنم :-)

 5. نوشته شده توسط یکی از اهالی شهرک در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۰۵ ب.ظ

  lkllllllllllllllllآقای محترم اگر واقعا کسی اراذل واوباش هست شما باید ثابت کنید ومردو مردانه بایستید نه اینکه راحت تهمت بزنید وبا اسم مستعار هرچه دلتان خواست به دیگران بگویید.

 6. نوشته شده توسط خیر خواه در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۳۸۹ ساعت ۳:۲۴ ب.ظ

  آقای نقطه یا صفر یا همون –حذف شده توسط ادمین– باس یواش یواش یاد بگیری که مثل یه مرد بیای حرفاتو بزنی وبا اسم خودت پاش هم وایسی نه اینکه خوشحال باشی که داری ور ور می کنی ویه نظری هم میدی ، پس شد با اسم خودت و محکم و با دلیل

 7. نوشته شده توسط noghteh0ir در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۳۸۹ ساعت ۸:۲۳ ب.ظ

  شما دارید حرفای من رو اثبات میکنید، تو فضای مجازی و تهدید؟؟!!!!!!!!
  من شهرکی نیستم، ولی شهرکی ها را دوست دارم :-)

 8. نوشته شده توسط noghteh0ir در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۳۸۹ ساعت ۸:۴۱ ب.ظ

  کسی که توی کامنتش فحش میده و ادمین مجبوره نوشتش رو حذف کنه اگر من رو بشناسه چیکار میکنه؟ خدا رو شکر ما از دور و برتون فرار کردیم و دور شدیم ، انقدر گریه کردیم که بابام خونمون رو عوض کرد و اومدیم یه جای آروم و راحت. الان بعضی از دوستام رو اونجا میبینم هنوز میگن فضای خوبی نیست، زمانی که من بودم تازه پارکی نبود و اون فضا بود، جدیدا که شنیدم…
  البته من نمیگم خوبم یا بدم، ولی آزارم به کسی نرسیده
  شما من رو به خدا واگذار کنید، من هم شما رو به خدا، این بهترین پیشنهادیه که میتونم بدم.خداحافظ شما

 9. نوشته شده توسط حسینی در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۳۸۹ ساعت ۸:۵۹ ب.ظ

  تهمت زدن به دیگران کار بسیار زشتی . وخلاف اخلاق انسانی .هرکسی می تواند با نام مستعار به دیگران تهمت بزند وخودش را کنار بکشد.آقای نقطه صفر شما اگر ذره ای به قیامت ایمان داشتید هرگز بهه دیگران تهمت نمی زدید.واقعا خجالت آور است که به خود حق می دهید به دیگران توهین کنید.

 10. نوشته شده توسط خیر خواه در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۳۸۹ ساعت ۸:۲۷ ق.ظ

  فک کنم لازم باشه مدیریت سایت یه توضیحی در مورد اون قسمت از صحبت های من خیر خواه که حذف شده رو جهت روشن شدن قضیه بده تا خدای نکرده به بی ادبی متهم نشیم -م ش

 11. نوشته شده توسط noghteh0ir در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۳۲ ب.ظ

  سلام
  جناب آقای خیرخواه اگر اون قسمت _ حذف شده توسط ادمین _ توهین نیست، من رو ببخشید.از آقای اسدپورم بخاطر لطفشون به من تو این مدت تشکر میکنم