نتیجه انتخابات مجلس حوزه انتخابیه لامرد و مهر

اسفند ۸ام, ۱۳۹۴ (دیده شده 665 بار)

بنا به گزارش ستاد انتخابات حوزه لامرد و مهر از مجموع ۸۶۶۳۴  رای آقای سید محسن علوی با ۴۰۴۱۴  رای و با کسب ۴۶.۶٪ آرا حایز اکثریت شدند. پس از ایشان دکتر سید موسی موسوی با ۳۱۸۹۳ رای و با کسب ۳۶.۸٪ آرا و اقای سید مجتبی عباسی با کسب ۱۲۱۷۱ رای (حدود ۱۴٪) و پیروز هاشم پور با ۱۱۲ رای (۰.۱٪) در مرتبه های بعدی قرار گرفتند.

ضمن تبریک به همه مردم در صحنه لامرد و مهر بخاطر آفریدن حماسه و مشارکت بسیار بالا در این انتخابات برای کاندیدای منتخب مردم ارزوی موفقیت مینماییم و امیدواریم تمام استعدادها از همه جناح ها در اداره منطقه مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین امیدواریم اتحاد جدیدی که میان نیروهای معتدل دو منطقه لامرد و مهر شکل گرفته در جهت ابادانی تمام نقاط به کار گرفته شده و به زودی شاهد برچیده شدن افکار تفرقه افکنانه باشیم.

هر چند شایعه سازیهایی که در طول مدت حضور سید محسن از زمان شروع تا پایان و بخصوص در روزهای پایانی رقابتها در فضای مجازی (بخصوص توسط دو کانال تلگرامی با عناوین جار و گرا و سایتهای محلی) و همچنین در فضای واقعی (با توزیع خانه به خانه شب نامه)، قدرت طلبی و بی اخلاقی عده ای مشخص را بیش از پیش نمایان کرد اما ترکیب آرا نشان میدهد مردم فهیم منطقه به این گونه جوسازیها توجه نکرده و فارغ از این جو سازیها پای صندوقهای رای حاضر شده اند.

 

۲۵ پاسخ به “نتیجه انتخابات مجلس حوزه انتخابیه لامرد و مهر”

 1. نوشته شده توسط حافظ در تاریخ ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۸:۱۷ ق.ظ

  اگر پیشنهاد آقای زارعی مبنی بر کنار رفتن دکتر موسوی که بر اساس آمارهای میدانی واقعی بود از طرف حلقه تنگ نظران اطراف دکتر موسوی درک میشد اکنون نتیجه کاملا بر عکس بود ولی چه کنیم که عقلشان بیش از این قد نداد ودر توهم سیر میکردند ومیگفتند بدون آرا درویش ۳۷۰۰۰ رای داریم این است آمار آقای ابراهیم صفری .اکنون مردم لامرد باید به خاطر فرصت سوزی این آقایان واز دست دادن برگ برنده طلایی یعنی کناررفتن دکتر به نفع درویش حلقه اطراف دکتر را شماتت کنند چرا که همینها بودند که با سر سختی قادر به درک این واقعیت نبودند.

 2. نوشته شده توسط مصطفی در تاریخ ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۸:۴۰ ق.ظ

  رای اول سید محسن علوی

 3. نوشته شده توسط موسوی ازشیراز در تاریخ ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۱ ق.ظ

  انصا فا پیروز اصلی مردم هستند واین پیروزی مدیون درایت وتصمیم به موقع آقای زارعی است.
  اگر ایشان یک ذره به نفع خود می اندیشیدویا به بهانه حفظ آبروی خود انصراف نمی داد امروز نتیجه انتخابات چیز دیگری بود ودوباره گروه انحصار بر اریکه قدرت می ماندند وبه عنوان نماینده انحصاری امام زمان عیله السلام همه را به جرم ضد دین ومخالف ارزشها طرد می کردند.
  امید واریم که این حرکت مردم نقطه شروع وحدت وهمبستگی همه آحاد جامعه باشد.

 4. نوشته شده توسط میم در تاریخ ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۳ ق.ظ

  درود، درود بر مردم فهیم لامرد و مهر که با اتحاد خود جواب دندان شکنی به انحصار دادند.

 5. نوشته شده توسط حافظ در تاریخ ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۷ ق.ظ

  سایت لامرود که ۲۴ساعته دروغ پراکنی میکرد کپ کرده حداقل یک تشکر خشک وخالی از حضور حماسی مردم نمیکنه.

 6. نوشته شده توسط ریحان در تاریخ ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۳ ق.ظ

  درود بر استاد بزرگوارم آقای زارعی
  انتخاب علوی یعنی پیروزی استاد زارعی

 7. نوشته شده توسط محمدمهدی در تاریخ ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۸ ق.ظ

  هیچ اتحادی در کار نبود . رانت بود و تغلب و تهمت . پول بیت المال . خرید رای . آوردن رای از شهرهای مجاور و هزار دروغ و دغل و دزدی که این فقط نتیجه ریختن پول حرام و پول بیت المال بود . و لعنت خدا بر معامله گران

 8. نوشته شده توسط لامرد عزیز در تاریخ ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۶ ب.ظ

  برو جمع کن مسعود اسدپور. خودت هم می دونی که … .
  فقط کمی به یاد شهیدت بیفت.

 9. نوشته شده توسط محسنی در تاریخ ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۸ ب.ظ

  جریان تکفیری شکست خورد

 10. نوشته شده توسط ابراهیمی در تاریخ ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱:۵۹ ب.ظ

  ضمن تبریک به شعور سیاسی مردم دو شهرستان لامرد و مهر ، امیدواریم این انتخاب که همراه شد با اتحاد کشوری اصلاح طالبان ، نظاره گر شروع فصلی نو در همه عرصه ها در این دو شهرستان باشیم .

 11. نوشته شده توسط علی در تاریخ ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲:۲۷ ب.ظ

  این نتیجه عملکرد گروه مغرور و غیر مردمی حاکم بود و متاسفانه اگر نتیجه بدی باشد مردم متضرر خواهند شد.

 12. نوشته شده توسط منصف در تاریخ ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۷:۱۴ ب.ظ

  درویش زارعی کاری کرد که امروز هشتم اسفند به قدر و منزلت آن مرد بزرگ پی بردیم
  امروز انحصار طلبان که نصایح برادردنه زارعی را نپذیرفتند موردشماتت مردمند و البته شاید که صد درصد منافعشان با زارعی تامین نمیشد لعنت خدا بر انان
  امروز اصلاحات پیروزی خود را مدیون استاد زارعی می باشد
  ضمن تبریک به علوی منتخب مردم
  اگر ایشان نمیخواهد به سرنوشت موسوی گرفتار شود باید از مدیریت و برنامه های استادزارعی استفاده کند

 13. نوشته شده توسط علیرضا در تاریخ ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱:۴۳ ق.ظ

  اینقد زارعی زارعی نکنید!! ایشان کاندیدای موتلفه بوده و حتی حاضر نشد تو بیانیه انصرافیش نامی از حمایت از کاندیدای اصلاحطلب و شخص سید محسن ببره. اینم بگم که تو شهر لامرد بیشتر سبد رای زارعی بعد از انصرافش به طرف موسی سرازیر شد

 14. نوشته شده توسط تش باد در تاریخ ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۴:۴۸ ب.ظ

  سلام آقای علیرضاچراباتعصب حرف میزنی اگه آقای زارعی انصرافنمیدانند
  آقای علوی هم نبود.باانصراف آقای زارعی آقای علوی رای آوردند.اقای زارعی برای همیشه اسطوره شد مردی که درقلب هاخواهدماند. وبه انحصارطلبان فهماندتشنه صندلی مجلس نیستم حیف که اوناقدرش ندونستندوچوبش هم خوردند

 15. نوشته شده توسط سهیل در تاریخ ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۵:۵۹ ب.ظ

  اول اینکه جناب اسدپور شما نتونستید در خبر اعلام نتایج هم اصل بی طرفی رو رعایت کنید که نشان از کوچک بودن شما از نظر شخصیتی دارد

  دوم هم شما چقدر شیفته قدرت هستید و خودتان را به اصحاب قدرت می چسبانید

 16. نوشته شده توسط سهیل در تاریخ ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۶:۰۳ ب.ظ

  شور و شعف از انتخاب آقای محسن علوی مرا یاد همین وضعیت بعد از انتخاب شورای شهر فعلی می اندازد امیدوارم به همان وضع شورا مبتلا نشود .

 17. نوشته شده توسط منطق در تاریخ ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۹:۲۳ ب.ظ

  علیرضا
  خوب میدانی که حامیان زارعی منتقدان و اصلاح طلبان معتدل بودند که با انصراف زارعی هیچگاه به سمت طیف انحصار نرفتند

 18. نوشته شده توسط مرتضی اسدپور در تاریخ ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۱ ب.ظ

  به نام خدا
  سلام،
  یکی از اشتباهاتی که دکتر موسوی مرتکب شد این بود که به نفع آقای زارعی کنار نرفت.
  تحلیل درست این بود که بیشتر طرفداران آقای زارعی به آقای موسوی رأی نمیدند ولی بیشتر طرفداران آقای موسوی اگه ایشون کنار بره به آقای زارعی رأی میدند.
  نقدی که به آقای دکتر موسوی در طول نمایندگی هم وارد بود، بعضی اطرافیان ایشون بود که مشاوره ی اشتباه می دادند.
  اگر آقای موسوی کنار رفته بود به احتمال خیلی زیاد، درویش زارعی رأی آورده بود. الان شخصیتی نماینده ی لامرد و مهر شده که مراحل ترقی مسئولیت رو به درستی طی نکرده و یهویی این مسئولیت بر دوش ایشون افتاده است.

 19. نوشته شده توسط الله یار در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۸ ب.ظ

  در هر صورت در پرونده جناب زارعی دو باخت ثبت شد . ای کاش در مهر در کنار شورای مشورتی اصلاحات به نفع محسن بابا کنار میرفت ، چون دوستان اصلاحاتی دورو برش یکی یکی رفتند به سمت محسن بابا و این باعث شد که درویش با واسطه قرار دادن حمید خسروی با التماس بسوی گروه انحصار طلب قدیمی خود رفت ، که یک روز خود سر دسته و بوجود آورنده آنها بوده ولی تحولیش نگرفتند و دور خود خالی دید و مجبور به انصراف شد !! که شاید بتواند در چهار سال آینده محسن بابا به نفع خود کنار بزند و پوستر هایی چاپ شده برای همین امر در انبار مخصوص نگه داشته است همانند چهار سال قبل که الان پخش کرد !!! خلاصه این اصلا ح طلبهای لامردی همانند اهل کوفه به سر دروییش در آوردند انچنانکه مسلم در کوفه بود وقصد کنار زدن دروییش به نفع محسن بابا داشتند ولیی موفق نشدند و تصمیم گرفتند دورش خالی کنند تا مجبور به انصراف گردد چرا که در غیر این صورت دکتر به مجلس میرفت که در این عمل با درویش هم عقیده بودند که باید کاری کرد که دکتر نرود هر کس برود ( حتی چوب ) . جهت اطلاع دوستان باید گفت که اگر دکتر هم به نفع درویش کنار رفته بود درویش مجلس برو نبود چون آن روز که با دوستان انحصار طلب خود نشست دیگر دیر شده بود اصلاح طلبی دورش نموده بود حسین ش و محمدین (جمالی و دهقان ) و دیگر سران اصلاح طلب در اشکنان در اوردو گاه فرزانه در کنار محسن بابا بودند دیگر درویش بود و چند اصول گرای منفعل که آنها هم بعد از انصراف ایشان هر کدام به جهتی پخش شدند . این اصل قضیه بود بدون تعصب .

 20. نوشته شده توسط تش باد در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱:۲۳ ب.ظ

  خیلی برات متاسفم ماکه میدونستیم شماباز باخت میاریدمیندازید گردن درویش.خب دوستان شما انصراف میدادند اونوقت مشخص میشدکی رای میاورد.وقابل توجه شما آقای جعفری پیشنهاد دادکه بیان باهم بشینید.همین دکترگرامیتون توجلسه اعلام کرد من باتقلبی هم شده رای میارم.چوب خداصداندارد

 21. نوشته شده توسط عبدالصمد صفری در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۶ ب.ظ

  اقای دکتر چرا هر حرف مزخرفی رو از افراد مجهول الهویه ای در سایتتون منتشر میکنید فقط به این دلیل که خوشایندافکارتونه؟!!!!

  اقا یا خانم تش باد(بدلیل هویت نامعلومتان مجبور شدم از هر دو جنس قلمدادتان کنم)

  اولا این نشست به پیشنهاد خود اقای زارعی بوده
  دومااین اتهامات (تقلب) به هرکی بچسبه به دکتر موسوی عزیز و دوست داشتنی نمیچسبه و از این کارا مبراس

  اقای زارعی با قرار قبلی که با اقای علوی داشتن رفته کنار نه به دلیل تعصبات لامردی و نه در جهت منافع شهرستان و ….
  درویش زارعی اگه میخاس به جریان اصولگرایی کمک کنه و به ادعای خودش در جهت منافع شهرستان میخواست گام برداره باید در این رقابت میموندولی سنگی انداخت در تاریکی!!!

  موفق

 22. نوشته شده توسط تش باد در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۳:۵۵ ب.ظ

  آقای صفری اینقدر مظلوم نمایی نکنید.خیلی براتون متاسفم تاقبل ازاینکه آقای زارعی بره همه برچسبی بهش زدید.ووقتی هم رفت کنارچطور شد دوست شما وزودپوسترش دردست گرفتید ودرستادتون زدیدوعجب های شعارهایی میدادیدماکه یادمون نرفته شایدشمافراموشی گرفته باشی. بعدش دوستان گرامی شمامیرفتند کناراونوقت مردم بهتون نشون میدادند رای میاره دوستان شماتوهمون جلسه میگفتند باوجود درویش ما۴۰هزارتارای داریم کجاست رای هاتون شایدفکرمی کردیدمثل ۴سال قبل میتونیدتقلبی کنید.یارای بخرید یاگونی برنج بدید.بابامردم ازانحصارطلبان خسته شدند تاکی میخایدخودتون به کوچه علی چپ بزنید.وقابل توجه شماازاقای جعفری سردستتون بگیرتانوچه هاش برای آقای زارعی زنگ میزدند که بیانیه به نفع ما بده شاید شماندونید لطفا جستجو کن تامطمن شوی.جهت یادآوری سخنرانی دکتر تووراوی بازبروفیلمش ببین.بازهم اگه قانع نشدی بگوتااطلاعات بهت بدم.شکست خوردید میخای بندازی گردن آقای زارعی انشالله ۴سال دیگه پیروز میشی اینقدرنمیخادبه خودت سخت بگیری.بازهم تکرارمیکنم چوب خداصدانداره.

 23. نوشته شده توسط شهاب در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۸ ب.ظ

  نقش پر رنگ اسیر در پیروزی سیاسی منطقه
  اینک ک تب و تاب انتخابات دهم مجلس فروکش کرده و اراده مردم سراسر دو شهرستان مبنی بر تغییر اوضاع سیاسی و اجتماعی به نتیجه رسید ، لازم است بدون سهم خواهی و مصادره نمودن خواست مردم به یک شهر یا شهرستان مروری بر نقش پررنگ و غیر قابل انکار مردم سراسر بخش اسیر در این پیروزی غرورانگیز داشته باشیم.
  با گرم شدن تنور انتخابات و رد گسترده و غیر قابل باور کاندیداهای اصلاح طلب دو شهرستان ، لزوم تیزهوشی و بصیرت سیاسی در بین مردم بیش از پیش به چشم میخورد ، تا بتوان اوضاع را تغییر اساسی داد و فریب عوام فریبی و صحنه سازی و بداخلاقیهای جریان حاکم نشد، از این رو نمایندگان اسیر در شورای مشورتی اصلاح طلبان در یک اقدام هماهنگ و مناسب بر معرفی سید محسن علوی به عنوان کاندیدای مدنظر شورا و معرفی به مردم دو شهرستان اصرار داشت و تا پایان نتیجه لحظه ای از این تصمیم خود عقب نشینی نکرد.
  اقدام و تصمیمی که ابتدا با جبهه گیری بسیار سخت همراه شد و به نظر میرسید به کرسی نشاندن این خواست کار بسیار سختی باشد. فرزندان اسیری ضمن انتخاب کاندیدای مورد نظر خود شروع به تبلیغات گسترده و استفاده از توان سیاسی خود در کل دو شهرستان نمودند ، مساله ای که میرفت تا ارای سراسر بخش اسیر را به نفع جناب اقای علوی تغییر داده و یکدست نماید. رقیب سیاسی و جریان حاکم با جوسازی و شایعه پراکنی سعی در خنثی نمودن این حرکت سیاسی نمود و تلاش کرد تا از هرگونه اتحاد و یکدستی مردم بخش اسیر جلوگیری نماید ، چرا ک این جریان به خوبی میدانست که شکست در انتخابات انهم با برنامه ریزی که از سوی اسیریها شکل بگیرد بسیار سخت و تلخ خواهد بود. تا کمتر از ۴۸ ساعت مانده به انتخابات جریان حاکم تمام سعی خود را کرده و تا حدودی موفق نیز بود ، اینبار طرفداران اقای علوی اعم از اصلاح طلب و اصول گرا و مستقل در یک پاتک سیاسی دیگر سعی نمود توجه جریان حاگم را بیشتر به صندوق ارای شهر اسیر جلب نماید تا از ارای بقیه روستاها غافل گردد. این بینش سیاسی به خوبی جواب داد و رای دو هم پیمان همیشگی اسیر یعنی هرج و شهرک امام به سرعت به نفع علوی تغییر کرد، اتفاقی که اصلا موسویها پیش بینی نکرده بودند.
  اسیریها به این حد هم اکتفا نکردند و اینقدر تلاش کردند تا ان لحظه ای ک جریان حاکم نگران چند رای در کریم اباد بود و اینکه با چه وسیله ای چند نفر غریبه را جمع گند و به اسیر بیاورد و وزن صندوق اسیر را تغییر دهد ، اسیریها همه تلاش خود را صرف تشکیل جبهه اتحاد در شهر گله دار و دهنو نمودند و در یک حرکت هماهنگ و غافل کننده در اخرین لحظه ارای این شهر به نفع علوی تغییر کرد، اتفاق مهمی که با تلاش
  و بینش عزیزان گله داری به نتیجه رسید و نتیجه همانی شد که باید میشد.
  پیروزی قاطع و غرورانگیز سید محسن علوی که با اتحاد همه سلیقه ها و حناحهای سیاسی اتفاق افتاد ، موج جدیدی از امید و نشاط را ایجاد کرد و افق تازه ای از اگاهیهای سیاسی را شکل داد و نشان داد تنها راه برون رفت از خفقان و بداخلاقیها و ناعدالتیها اشتی با صندوق رای و یکدستی همه حق خواهان خارج از داشتن هرگونه سلیقه سیاسی میباشد ، اینگونه میشود به راحتی فرد مورد نظر را اخراج کرد( چیزی شبیه پرت کردن)
  پیروز نهایی انتخابات کل مردم منطقه و علی الخصوص همراهان و همشهریان اسیری بودند ک نشان دادند اگر اراده کنن هر ناممکنی را ممکن خواهند کرد.
  به امید انکه اینده این توان و انرژی در مسیر بازگشت اسیر به روزهای خوش و غرورانگیزش صرف شود
  والعاقبه للمتقین

 24. نوشته شده توسط حافظ در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۲ ق.ظ

  جناب آقای عبدالصمد باتوجه به شناختی که از افکار تعصب آلود شما هست بعید است که واقعیت را بپذیرید عزیز دل در جلسه ای که به پیشنهاد آقای جعفری بین زارعی ودکتر موسوی برگزار شد واز هر طرف هم چند نفر حضور داشتند (ازحبیب صفری بپرسید)طیف دکتر ادعا داشتند که بدون آرا زارعی حدود ۳۵تا۳۸ هزار رای دارند ولی اگر درویش کنار برود بیشتر آرا او به سمت دکتر می آید آنها پیشنهاد طیف درویش را برای کنار رفتن نپذیرفتند چون استدلال طیف درویش این بود که اگر دکتر کنار برود اکثر آرا او به سمت درویش میاد ولی اگر درویش کنار برود اکثر آرا او به سمت علوی می رود ولی متاسفانه آنها نتوانستند گذشت کنند وواقعیت را بپذیرند ودر توهم پیروزی بودند واصرار داشتند که درویش کنار برود درویش هم که می دید آقایون حساب دو دوتا چهارتا را قبول ندارند برای اینکه در تاریخ ثبت شود که عامل همه این بدبختیها چه کسانی هستند کنار رفت ونتیجه همان شد که در آن جلسه پیش بینی گردید ولی قدرت درک وفهم آن وجود نداشت .

 25. نوشته شده توسط تش باد در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲:۲۳ ق.ظ

  ودرضمن جهت یاداوردیتون آقای جعفری پیشنهاددادند که باهم بشینند میخای ریزجلسه هم برات بگم.کسی که مخالف کناررفتن دکتربود همین اقابودچون قول ۴سال بعدبهش داده بودند.همین اقابه لامرد خیانت کرد.وگرنه خوب میفهمید که رای ندارید.دنبال این بودهم دگتربزنه کنارهم درویش.که مردم خوب درسی بهش دادندوبهش ثابت کردندچهره خوبی بین مردم ندارد.اینقدرتعصب نشون نده