منطقه ساحلی اضافه شده به شهرستان لامرد

مهر ۱۵ام, ۱۳۹۲ (دیده شده 2,176 بار)

elhaaq

 

۸ پاسخ به “منطقه ساحلی اضافه شده به شهرستان لامرد”

 1. نوشته شده توسط علی در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۵:۲۰ ب.ظ

  آقای علی اکبر خان
  توی نقشه رو تغییر دادن هم که دستی داری برادر . با نگاهی به سایت مهرستان و نقشه دقیق تری که اونجا هست خواهید دید که حتی ۹ کیلومتر از عمق حوضه استحفاضی مهر هم رو اشغال کردین!

 2. نوشته شده توسط مسلم زارعی در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۵:۳۴ ب.ظ

  سلام فکر نمی کنم با نگاه کردن به نقشه ای با این اسکیل بتوان در مورد چند ۱۰ کیلومتر منطقه الحاقی نظری داد.

 3. نوشته شده توسط محمد در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۱۶ ب.ظ

  این پست خالیه از لطف نیستhttp://beyram-kabir.ir/wp-content/uploads/2013/10/1_1.jpg

 4. نوشته شده توسط باران در تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۲:۴۴ ق.ظ

  بسیار خوب

 5. نوشته شده توسط علي اكبر صفري در تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۹:۲۶ ق.ظ

  جناب آقای علی، بنده کل منطقه لامرد و مهر را وطن خود می دانم و هیچ نقطه ای از آن خطه بزرگ برایم برایم تفاوتی نمی کند، شاید بدانید که ارتباط من با سران اصلاح طلب شهرستان مهر صمیمانه تر از ارتباطی است که با مسوولین زادگاهم لامرد دارم ، حتی بسیاری از اراضی جد پدری ما نزدیک به روستای چاه شرف و در محدوده شهرستان مهر می باشد، بنابراین هر نقطه ای که از این دو شهرستان پیشرفت نماید علاقه قلبی اینجانب می باشد و خوشحال خواهم شد و برایم فرقی ندارد کدام نقطه از این منطقه پهناور به خلیج فارس متصل شده است، اما این نقشه را در پاسخ به یکی از سایت های محلی که نقشه گوگل ارت را با سلیقه شخصی خودش مرزبندی و تحریف نموده به دوستم آقای دکتر اسدپور ارسال کردم تا در سایت درج نماید و افراد مغرض نتوانند بدین طریق در اتحاد ایجاد شده بین شهرستان های لامرد و مهر و همجنین وراوی عزیز با لامرد خدشه ای وارد کنند. برادر عزیز نقشه بنده نقشه تقسیمات کشوری وزارت محترم کشور می باشد که در آن مرزهای شهرستان های استان فارس با استان هرمزگان و بوشهر مشخص است نه یک نقشه من درآوردی که متاسفانه یکی از سایت های محلی به قصد تحریک مردم مهر و وراوی بر علیه لامرد در سایت خود درج نموده است، خدواند همه ما را به راه راست هدایت نماید، در ضمن نمونه نقشه بنده در کتاب جغرافیای استان فارس هم وجود دارد، خیلی هم شک داری میتونی صبر کنی تا وزارت کشور و استانداری فارس مشخص نماید این نواحی ساحلی هم مرز با کدام شهرستان می باشد، تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد.

 6. نوشته شده توسط ایران در تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۹:۵۷ ق.ظ

  http://meboragh.ir/wp-content/uploads/2013/03/fars.jpg
  قابل توجه علی اقا

 7. نوشته شده توسط همشهري در تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱:۰۶ ب.ظ

  اقا محمد  خان 
  این نقشه را از کجا پیدا کردی نصف هرمزگان را نشون می داد که به فارس ملحق شده  فکر کنم درست ترسیم نشده  باشد .

 8. نوشته شده توسط حسيني در تاریخ ۱۶ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱:۴۶ ب.ظ

  قابل توجه سایت مهرستان، که فکر کرده کره زمین مسطحه و مرزها رو مستقیم نقاشی کرده،کره زمین گردن خالو صفحه شطرنج که نی و همچنین قابل توجه محمود خان حق شناس که نقشه مهرستان رو باور کرده و علی آقا و جناب همشهری عزیز این لینک رو ببینید: مرزهای زرد رنگ ناحیه الحاقی و سرمه ای مرز شهرستان مهر است. http://up.iranblog.com/images/k77mfha2cgeer5xkauyq.jpg