کتاب میراث فاطمه سلام الله علیها منتشر شد

آبان ۱۹ام, ۱۳۹۱ (دیده شده 416 بار)

کتاب ((میراث فاطمه سلام الله حجاب و عفاف از نگاه قران ، روایات ، وصیت شهیدان به همراه پاسخ به شبهات و احکام شرعی)) به قلم موسی هنرپیشه منتشر شد.
از کتاب مذکور در جلسه شورای فرهنگ عمومی در تاریخ ۱۰ آبان سال جاری رونمایی شد.این کتاب بنا به سفارش دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی شهرستان لامرد و با همکاری مؤسسه فرهنگی هنری فانوس وصال به قطع رقعی و در ۸۰ صفحه توسط انتشارات حماسه قلم قم به چاپ رسید .
کتاب مذکور در چهار فصل تدوین شده که فصل اول به عفاف و حجاب از دیدگاه قرآن و سنت پرداخته و فصل دوم به پاسخ به شبهات رایج در باره عفاف و حجاب اختصاص یافته است . فصل سوم کتاب با نام « پیام بهشت » به وصیت شهیدان در باره حجاب و فصل آخر به احکام شرعی مورد نیاز جوانان اعم از دختر و پسر اختصاص یافته است.
کتاب مذکور در تیراژ ۲۰۰۰ نسخه در مهرماه سال جاری منتشر شد.
که امید است مورد توجه و استفاده نسل جوان قرار گیرد. علاقه مندان برای تهییه کتاب مذکور می توانند به کتاب فروشی های شهر لامرد، اداره ارشاد اسلامی لامرد و مؤسسه فرهنگی هنری فانوس وصال به نشانی خیابان بسیج پشت مسجد امام جعفر صادق (ع) ساختمان سابق فرمانداری مراجعه فرمایند.
قابل ذکر است پیش از این نیز کتابهای « ده ستاره » توسط انتشارات نشر معروف قم و « سیرت سرداران» توسط انتشارات علامه بحرانی قم به قلم نویسنده منتشر شده است .

۵ پاسخ به “کتاب میراث فاطمه سلام الله علیها منتشر شد”

 1. نوشته شده توسط احمد واعظ زاده در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۵:۳۹ ب.ظ

  سلام استاد کتاب شما را مطالعه نمودم.این کثاب نشان میدهد که شما نویسنده ی بسیار توانایی هستید بخصوص در مساءل مذهبی شما از حجاب نوشته بودید ورعایت آن ثوسط پیشینیان ما حتی دردربار پادشاهان.وسفارش شهیدان .اما همانطور که مطلعید مردم وبخصوص جوانان ما همه این مساءل راحفظند وشورای فرهنگ عمومی بهتر است فکر اساسی بکند

 2. نوشته شده توسط پروانه فتحی در تاریخ ۲۱ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۳:۰۱ ق.ظ

  عرض سلام خدمت جناب آقای هنرپیشه
  مطمئنا تلاش شما در این زمینه قابل تقدیر است، و ما در باب عفاف و حجاب هم،چون سایر مسائل دینی به شناخت و آگاهی صحیح نیازمندیم،ولی به عقیده ی من در این راستا آنچه نیاز مبرم جامعه ی امروز ماست فرهنگ سازیِ صحیح رفتاری،از طریق داشتن الگوهای متشخّص ومؤثر است،تجربه به من میگه وقتی استاد دانشگاه ما،پزشک جامعه ما،دبیران ومعلمان ما،…،ودر کل قشر تحصیل کرده ی مرتبط با جامعه ی ما اقدام به رعایت پوشش و عفت خود می کنندبسیار تأثیر گذارتر است تا بالفرض مادربزرگ های ما!!

 3. نوشته شده توسط محمود حق‌شناس در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۳۵ ق.ظ

  جناب استاد هنرپیشه …اثر گرانبهایتان مطالعه نمودم کار بسیار ارزشمند وبزرگی است کاش بقیه اساتید عزیز شهرستان نیز دست به قلم می شدند .هنرتان را می ستائیم عزیز…

 4. نوشته شده توسط محمد در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۶:۴۵ ق.ظ

  در لامرد نویسندگان دیگری هم داریم که امسال دهمین کتاب آنها به زیر چاپ رفته وبعض آنها چندین بار تجدید چاپ شده ودر مجلس از آنان خبری نیست که نیست

 5. نوشته شده توسط mahdi313 در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۲:۵۹ ب.ظ

  سلام و خسته نباشید به استاد هنرپیشه بزرگوار .
  آقا محمد اگر نویسندگان دیگری نیز هسنن شما نام و اثرشان را در همین سایت اعلام بفرمایید تا دیگران نیز مطلع شوند.باسپاس