فاتحه خوانی با طعم انتخابات

آذر ۱۰ام, ۱۳۹۴ (دیده شده 259 بار)

به نام خدا

این روزها با توجه به نزدیکتر شدن ایام انتخابات مجلس-که قراره اسفند ماه جاری برگزار گردد-تنور انتخابات در حال گرم تر شدن می باشد. نمود ویژه این موضوع را می توان به راحتی و فارغ از هر دیدگاه سیاسی، در مراسمات مذهبی و علی الخصوص فاتحه خوانی ها دید.
دسته دسته کاندیداهای محترم به همراه چندتن از طیف همراهان،برای عرض تسلیت به خانواده بازماندگان یا شرکت درمراسمات مخصوص به حسینیه های مختلف سرازیر می شوند، ترافیک اعلام همدردی گاهی حتی به جایی می رسد که گوشه های مختلف سالن در زمان واحد به کاندیداهای مختلف تعلق می گیرد، اینجاست که دیگر مبارزات انتخاباتی وارد فاز جدیدی می شود:
گزارش شده در بعضی مراسم ها، کاندیدا ها و در غیبت ایشان نمایندگان شان چنان ناله و زاری می کرده اند که صاحب عزا به اصل موضوع شک کرده و از کنار دستی هایش اسم مرحوم/مرحومه را دو و چند بار پرسیده است!
کاندیدای رقیب حاضر در مجلس نیز وقتی اوضاع را اینگونه دیده است ، برای آنکه کم نیاورد در هنگام دفن کردن میت ، خود را به درون قبر پرتاب کرده و گفته اونو همراه میت دفن کنند!! البته گزارشات غیرموثق میگه در همون حال چند نفر از حامیان کاندیدای رقیب در دل که نه ، به زبان! خواستار براورده شدن خواسته این کاندیدای فلک زده شده بودند، کار داشته به جاهای باریک می کشیده که باوساطت صاحب عزا و خود میت ، ماجرا ختم به خیر شد!
بعضی کاندیداهای محترم هم که در حال عزیمت به مجالس عزاداری، عکسهایی پراز لبخند و لایک بخور در فضای مجازی از خودشون می گیرند که آدم شک میکنه اینا واقعا می خواستن برن مجلس عزاداری یا …؟ از دیگر ماجراهای کاندیداهای محترم در مجالس فاتحه می توان به جفت کردن کفش حاضرین مجلس توسط کاندیداهای مردمی !! ، بیهوش شدن بعضی کاندیداها از شدت زاری و خواب نما شدن این آقایون، پرداخت هزینه های جانبی مراسم ها و… نام برد!
بگذریم…
خوانندگان عزیز مطلع هستند که مطالب فوق بزرگ نمایی طنزآلودی از فعالیت های این روزهای کاندیداهای مختلف، از کاندیداهای جدید گرفته تا کاندیدای مجلس نشین ، می باشد. فعالیت های رای جمع کنی که به عقیده نگارنده که البته اصلا هم مهم نیست !! توهین به شعور مردم می باشد. بنده خدایی می گفت: پدرم چندماه بود که بخاطر بیماری خانه نشین شده بود ولی خبری از کاندیداها یا نمایندگانش در خانه ما نبود، الان که این کاندیدا از درخارج نشده اون یکی اگه خودش نیامده باشه قطعا نمایندگانش پشت در خانه منتظر هستند!!
حرف آخر اینکه ، آقایون کاندیدا امروز کدوم حسینیه تشریف می برند؟ نوکیه یا شاخی! خبر بدید ما هم بیایم. خخخ

۴ پاسخ به “فاتحه خوانی با طعم انتخابات”

 1. نوشته شده توسط محمدرضا در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۹:۰۹ ق.ظ

  ش د

 2. نوشته شده توسط علی در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۹:۱۲ ق.ظ

  دمت گرم امیرخان

 3. نوشته شده توسط محمد جواد صفایی در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۷ ق.ظ

  هوای انتخابات است و اتفاق های بامزه!
  مورد داشتیم تو مراسم فاتحه کاندیداها همدیگه رو بغل کردن…او گریخ ..ای گریخ…
  مورد داشتیم طرف پیام داده فلان کار رو من کردم …بعدش پیام میاد که تا حالا که این کار نشده خود همین آدم مانعش می شده!!رو سیاهیش هم بمونه به قیر !!!
  مورد داشتیم تو یه شب طرف به سه کاندید قول صددرصد داده که جمعا میشه سیصد درصد! کار از محکم کاری که عیب نمی کنه.

 4. نوشته شده توسط حسن در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۳:۳۱ ب.ظ

  مورد داشتیم این صفایی ها فقط ادعا میکنند