دیدگاه شخصیت ها راجع به آقای زارعی – دکتر مسعود اسدپور

اسفند ۷ام, ۱۳۹۰ (دیده شده 2,364 بار)

 

بسم الله الرحمن الرحیم

دکتر مسعود اسد­پور، از افتخارات علمی منطقه­ی لامرد و مهر و بچه­ی قلعه­ی ملّا

دکتر مسعود اسد پور-عضو هیئت علمی دانش گاه تهران 

شخصی که در تحصیلات زحمات زیادی کشید. رتبه­اش در کنکور سراسری، بدون احتساب سهمیه­ی شاهد، ۱۴۰ ریاضی و فنی شد. او در سوئیس دکترای هوش مصنوعی و رباتیک خوانده و به مدارج علمی بالایی رسیده اما هیچ­گاه خودش را گم نکرده است. مسعود حتی در سوئیس هم نماز و وطنش را فراموش نکرد و کلمات لهجه­ی لامردی را در آن­جا جمع­آوری کرد. بعد از بازگشت به ایران، در دانش­کده­ی فنّی دانش­گاه تهران، به­عنوان عضو هیئتِ علمی، مشغول به کار شد. با این که در تهران است اما سایت تراکمه را برای مردمِ منطقه­ی لامرد و مهر راه­اندازی کرد. سایتی که در نزدیک کردن دل­های مردم و مسئولین به هم، اشاعه­ی فرهنگِ منطقه و جذبِ حد­اکثری، کارنامه­ی موفقی داشت، هر چند در مواردی، اشکالات بزرگی نیز به آن وارد بود. او با بیش‌تر تیپ­ها خوب است و ارتباط دارد. در گذشته طرفِ جناح راستِ سنّتی لامرد بوده است اما حالا با چپ و راست، ارتباط خوبی دارد. در مسائل منطقه با سرانِ جناح راست، تبادلِ نظر می­کند و برای گشت­و­گذار، بیش­تر با بچه­های اصلاح­طلب، پایه است. سعی می­کند منطقی صحبت کند و دید­گاه­های اجتماعی­اش را علمی پیش ببرد.

بیان دید­گاه:

درویش زارعی برای من یک نماد است:
۱- وضعیت اقتصادی درویش زارعی و خانواده اش برای مردم منطقه آشکار و مشخص است. ایشان ۹۹ درصد زندگی خود را در میان مردم لامرد و مهر بوده است و چیزی برای پنهان کردن ندارد. زندگی او همینی است که هر روز همه مردم می توانند آن را از نزدیک مشاهده کنند. خانواده ایشان قبل از انقلاب نسبت به متوسط جامعه از وضعیت مالی بهتری برخوردار بوده است. اکنون وضعیت مالی ایشان از متوسط جامعه بدتر نباشد بهتر هم نیست. برای کسی که بیش از ۳۰ سال است در کسوت فرمانداری، بخشداری، مدیرکلی استانداری، معاونت دانشگاه و عضو هیات علمی خدمت کرده، شاید وضعیت کنونی ایشان برای من نگران کننده باشد! با خود میگویم اگر وضعیت مالی یک مدیرکل کشور پس از سالها خدمت این چنین است وای به حال ما!
۲- در کارنامه اخلاقی ایشان هیچ نقطه سیاهی وجود ندارد. جهت اثبات آن یک استدلال ساده کفایت می کند. اگر ایشان مشکل اخلاقی حتی ناچیزی داشت، کسانی که حضور ایشان را تهدیدی برای قدرت خود محسوب می کنند از فاش کردن آن لحظه ای دریغ نمی کردند.
۳- او در کسوتهای مختلفی به مردم لامرد و مهر خدمت کرده است:
– هم کار نظری کرده و هم کار عملی. هم کار تحقیقاتی کرده و هم کار اجرایی.
– با مدیریت در تمام سطوح آشنا است: یک خانواده، یک کلاس، یک دانشگاه، یک بخش، یک شهرستان و یک استان را مدیریت کرده است و از هر مدیریتی کوله باری از تجربه نصیبش شده.
– با پیر و جوان و مرد و زن، لامردی و مهری، شیعه و سنی سر و کار داشته است. میداند با جوان چگونه باید هم صحبت شود و با پیر چگونه نشست و برخواست کند.
۴- اطرافیان و حامیان او را جوانان و تحصیل کردگان منطقه تشکیل میدهند. متوسط سنی اطرافیان وی نشان دهنده اقبال جوانان به وی دارد. مطمین باشید تحصیل کردگان هرگز اطراف کسی که چیزی در چنته ندارد جمع نمی شوند. هر کسی از پس انتظارات تحصیل کردگان و نشاط و جوش و خروش جوانان بر نمی آید. ایشان برخلاف کسانی که به جوان گرایی اعتقادی ندارند و جوان گرایی شان فقط شش ماه قبل از انتخابات گل میکند همواره با جوانان سر و کار داشته است. این خود نشان دهنده تحول مثبتی در منطقه است.
۵-قانون برای ایشان مقدس و خط قرمز است. قانون مداری ایشان، خویش و بیگانه، دوست و غریبه، عوام و خواص، مهم و غیر مهم نمی شناسد. یکی از نقاط سیاه کارنامه ایشان به زعم بعضی ها همین برخوردهای تند وی است در مقابل کسانی که از ایشان تقاضایی خلاف قانون داشته اند. بله، قانون گرایی ایشان گاه کفر آدم را در می آورد!
۶- برخلاف برخی که کاندیدا شده اند تا مردم آنها را انتخاب کنند، مردم او را انتخاب کرده اند تا کاندیدا شود! او نه برای رای معامله کرده، نه گدایی رای کرده، نه کسی را تخریب کرده، نه کسی را تهدید کرده و نه به ابزارهای تطمیع متوسل شده است. ایشان رای خود را از کسانی میگیرد که بدون چشم داشت برایش تبلیغ می کنند و میدانند درویش کسی نیست که از عدالت چشم پوشی کند حتی اگر برای رییس ستاد تبلیغاتی اش باشد. میدانند درویش به شایسته سالاری معتقد است حتی اگر آن انسان شایسته رقیب انتخاباتی اش باشد!
درویش برای من یک نماد است: نماد نَه!
نه به فساد اقتصادی!
نه به فساد اخلاقی!
نه به عالمی بی عمل!
نه به خمودگی و رکود!
نه به قانون گریزی!
نه به مافیایی کردن قدرت!
در یک جمله: درویش برای من نماد درویشی است!

۲۸ پاسخ به “دیدگاه شخصیت ها راجع به آقای زارعی – دکتر مسعود اسدپور”

 1. نوشته شده توسط noghteh0ir در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۰۲ ب.ظ

  سلام:
  حداقل تا ۱۳ اسفند سایت تراکمه رو برای خودم تحریم می کنم. من برای این مطالب نمی اومدم تراکمه و فکر نمی کردم اگه انتخاباتی باشه این بلا به سر تراکمه بیاد. موفق باشید تو این روزها. خدانگهدار.

 2. نوشته شده توسط undertaker در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۱۲ ب.ظ

  احسنت آقای اسدپور بابت روشنگریتون این رو باید به کسای گفت که زمانی در تمام امور همراه ایشون بودن اما حالا که موقع انتخابات رسیده و به نظرم منافع این اشخاص به خطر افتاده سعی میکنن حاج درویش رو دزد و خیانتکار جلوه بدن متاسفانه بنده خودم شاهد این مطلب بودم به امید شاهد بودن فضای بهتری در لامرد عزیز

 3. نوشته شده توسط محمدعلی میر در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۲۰ ب.ظ

  وقتی از بایزید بسطامی پرسیدند که،
  بر سر آب توانی رفت ؟
  گفت :” چوب نیز بر سر آب رود .
  گفتند :” در هوا توانی رفت؟
  گفت: مرغ نیز در هوا می رود،
  گفتند: در یک شب به کعبه توانی رسید؟
  گفت جادوگری در یک شب چندین مرحله راه طی می نماید ،
  گفتند : پس کار این مردان خدا چیست؟
  گفت: آنان که دل در کس نبندند جز خدای ، و با مردمان نیکی کنند، و محشور باشند از برای خدای.

 4. نوشته شده توسط fazel.h در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱:۰۸ ب.ظ

  سلام اقا یا خانم noghteh0ir
  همانگونه که بارها مدیر محترم سایت و سایر نویسندگان عزیز به کرات
  اعلام کرده اند سایت تراکمه بستری است که محتوای آن را نویسندگان
  تعریف می کنند. اینجا ستاد تبلیغاتی هیچ کاندیدی نیست. زمانی متهم بود که
  کامنتها و مطالب تخریبی علیه اقای زارعی را اجازه می دهد و اکنون متهم است
  که به ستاد تبلیغاتی انتخابات تبدیل شده است…
  می شود برای ما توضیح دهی که الان مسئله مهم و اولویت اخبار, تحلیلها و مسائل
  ملی و منطقه چیست؟!
  در ثانی اگر نخبگان به عنوان گروههای آگاه و مطلع وضیفه معرفی کاندیداها را در قالب
  دیدگاهها و نقطه نظرات خود بیان نکنند چه کسانی وظیفه دارند؟
  از مدیریت محترم سایت می خواهم که دیدگاه شخصیتها و صاحبنظران در معرفی کاندید مطرح دیگر یعنی جناب اقای دکتر موسوی را هم ارائه دهند.
  نکته آخر اینکه آمار روزافزون بازدیدکننده ها از سایت نشان دهنده عطش جامعه و قشر جوان
  در این خصوص است… و مطمئن باشید که در اندک زمانی پس از انتخابات این تراکم مطالب انتخاباتی فروکش کرده و نخبگان و نویسندگان به طرح موضوعات و مسائل مختلف در حوزه های تخصصی خود اقدام گرده و سایت به وضعیت عادی بازخواهد گشت.
  ارادتمند همه

 5. نوشته شده توسط عبدالله فضلی در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱:۱۵ ب.ظ

  آقای نقطه….من معنی این ایراد و قهر شما را نمیفهمم. یکی از حوادث تاثیرگذار در زندگی ما در جامعه در حال بروز و ظهور است حال شما میفرماید تراکمه که به هدف روشن گری به وجود آمده باید به این قضیه نپردازد و چون شما خاموش بماند?
  این رفتار شما به معنی نادیده گرفتن و تحریم انتخابات نیست?

 6. نوشته شده توسط seyed Hussainhashmi در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱:۳۳ ب.ظ

  با سلام
  واقعا در عجبم که بعضی ها چرا به این راحتی خود را جای جوانان میذارند و از زبان انها بی هیچ ابایی سخن میرانند یادمه چند مدت قبل یکی از دوستان اقای اسدپور به اقای صفری اعتراض کردند که چرا اینقدر راحت از اسم مردم استفاده میکنند و این کاره اقای صفری رو بدلیل جریان فکری ایشون میدونست اما کجاست ان دوست عزیز که بیاید ببیند که چطور اقای اسدپور جوانان را بلکل به نفع جریان فکری خود مصادره کرد .
  اقای اسدپور به پیر به پیغمبر ما هم جوونیم ما هم دانشجوییم چرا عادت کرده اید فقط همفکران خود جز ادمها به حساب ارید ما دکتر رو انتخاب کرده ایم چون به جوانان اهمیت میدهد و برای نظرشان اعتقاد دارد چون با وجود اینکه میداند همیشه پای ثابت تبلیغات!!!!!!!!!!!!!!!!!!!حامیان اقای زارعی(از جمله همین نوشته ی شما) است اما باز هم ما را از تخریب باز میدارد شما فرمودیدایشان رای خود را از کسانی میگیرد که بدون چشم داشت برایش تبلیغ کنند واقعا باید از این حرف شما تعجب کرد من از شما سوال دارم که شخصی که روزهای اول تبلیغات با دکتر بود اما بدلیل باج ندادنه دکتر به او، چرا به طرف کاندید محبوب شما رفت؟مگر از کاندید شما چه قولی گرفته است که اینچنین هزینه ی سنگینی را به جان میخرد؟
  کسانی که دوره های قبل دوستان شما اونها عضو مافیا ثروت شهرستان میدانستند و اعتقاد داشتند که اینها جایی نمیشینن که آب زیرشون بره با چه حساب سرانگشتی طرفدار کاندید شما شده اند؟
  ما به دکتر رای میدیم چون از هر ریا کاری بدوره
  ما به دکتر رای میدیم چون هیچ نقطه ی حتی خاکستری در زندگی ایشون قابل یافت نیست چون اگر ایشان مشکل اخلاقی حتی ناچیزی داشت، کسانی که حضور ایشان را تهدیدی برای دستیابی به قدرت محسوب می کنند از فاش کردن آن لحظه ای دریغ نمی کردند.
  ما به دکتر رای میدیم چون صداقت و سلامت تبلیغاتی برایش یک اصله
  ما به دکتر رای میدیم چون به هیچ کس باج نمیده
  ما به دکتر رای میدیم چون به دانشجویان اعتقاد عملی داره نه مثل استادانی که فقط از وقتی کاندیده دانشجوهاش براش عزیز شده و تا قبل از اون کمترین احترام و شخصیتی برای دانشجوها قایل نبود و هیچ کس رو در حد خودش نمیدونست .
  .
  .
  .
  ما به کاندید شما رای نمیدیم چون هوادارانش در زمان تبلیغات یا ارزوهایشونو میگند یا دست به تخریب دکتر میزنند و این دلیلی نمیتونه داشته باشه جز خالی بودنه چنته کاندیدشون
  موفق باشید

 7. نوشته شده توسط مسعود اسدپور در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۲:۰۵ ب.ظ

  سید حسین جان

  برای من جالبه که هر جور کسی صحبت کنه اگر با شما هم عقیده نباشه یه ایرادی بهش میگیرید و اون رو ربط میدید به تخریب.
  من از نکات مثبت اقای زارعی گفته ام و به فرد دیگری اشاره ای نکرده ام.
  من برای اینکه بگویم اطراف اقای زارعی را جوانان گرفته اند متر مشخص کرده ام: میانگین سنی اطرافیان و طرفداران. شما اگر آمار خانده باشید خاید فهمید که منظور من این نیست که اطراف دکتر موسوی جوانی وجود ندارد.
  من گفته ام “بر خلاف آنهایی که به جوانان اعتقاد ندارند”. اگر دکتر موسوی به جوانان اعتقاد دارد پس این حرف مربوط به ایشان نیست، مربوط به کسی است که به جوانان اعتقادی ندارد.

 8. نوشته شده توسط محمدرضا میرزایی در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۲:۲۶ ب.ظ

  من به استاد زارعی رای میدهم
  ۱٫ایشان کاملا به قانون و قانون گزاری مسلط می باشند
  ۲٫در کنار مردم منطقه زجر وتحمل مشکلات منطقه را کشیده
  ۳٫اقتدار دارد وبه جز قانون به کسی دیگری باج نمیده
  ۴٫حلقه های اطرافیانش همه دانشجو استاد قشر روشن جامعه است
  ۵٫سابقه اجرایی و مدیریت زیادی دارد
  ۶٫بنا به خواسته اقشار مختلف مردم به انتخابات وارد شده
  ۷٫بعد از دکتر علوی دومین شخصیت لامرد است
  ۸٫تا حالا کسی نگفته که ایشان مشکل دارد
  ۹٫ازوحدت منطقه حمایت می کند
  ۱۰٫دیگه خسته شدم حوصله تایپ کردن ندارم آخه خیلی خوابم میاد راستی تریپش هم به نماینده می خوره آخه خیلی خوش تیپه وقشنگ نطق داره از دیگر کاندیدا یه سر بالاتره

 9. نوشته شده توسط seyed Hussainhashmi در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۳:۰۰ ب.ظ

  نوشته شده توسط مسعود اسدپور
  ((گفته ام “بر خلاف آنهایی که به جوانان اعتقاد ندارند”. اگر دکتر موسوی به جوانان اعتقاد دارد پس این حرف مربوط به ایشان نیست، مربوط به کسی است که به جوانان اعتقادی ندارد))
  با سلام مجدد
  اقای اسدپور خواهش میکنم فهم حاضران را اینقدر دست پایین نگیرید و عوامانه با دیگران صحبت نفرمایید خود شما هم میدانید که برداشت من غلط نبوده پس تلاش نکنید توجیه کنید
  اما اقای اسدپور شما که در مورد جوانان نوشتید ای کاش زحمت اون سوالاتم هم میدادیدی اخه نمیدونم این سکوت شما پای چه بنویسم به قول یکی از دوستان ما اخر نفهمیدیم سکوت نشانه ی رضایته یا جواب…خاموشی هست(من باب شکوندنه یخ بحث!!!!!)
  خلاصه تکلیفه ما رو رو روشن کن
  موفق باشید

 10. نوشته شده توسط seyed Hussainhashmi در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۳:۱۴ ب.ظ

  البته مطلبی هست تو گلوم گیر کرده چند مدت هی میخوام بگم اما نمیدونم چرا پشیمون میشم
  اما واقعا کسی توجه به امار افراد انلاین در یکی از سایت های محلی شهرستان همجوار توجه کرده مثلا الان تراکمه ۱۸ نغر انلاین داره اماد اون سایت ۷۰ نفر انلاین داره در حالی که هیچ مطلبه جدید و خواندنی وجود نداره دیشب هم اخر وقتی(ساعت۱ ) تراکمه ۴ نفر انلاین داشت اما همون زمان اون سایت ۴۰نفر انلاین داشت اگه این ارقام درست باشه باید حداقل ۴ برابر تراکمه(حدود۱۷هزار تا)بازدید روزانه داشته باشه که بسیار عجیبه البته ما امیدواریم درست باشه و و اینچنین سایتی با این همه بازدید کننده مایه افتخار کل منطقه هست.
  (مثلا الان حدود نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه است که ۷۰ میهمان انلاین داره و حتی یه نفر هم کم و زیاد نشده)

 11. نوشته شده توسط مسعود اسدپور در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۳:۵۶ ب.ظ

  سید حسین جان

  من فکر میکنم برخی از حرفهایی که شما زدید ناشی از سوء تفاهم باشه. سوء تفاهمی که هر دو طرف دچارش هستند. قصد داشتم در مطلب جداگانه ای راجع به این حرف بزنم. کسانی هستند که سر خود پیامکهایی میفرستند و باعث میشن به حساب کل مجموعه انتخاباتی یک کاندیدا گذاشته بشه. هم اقای دکتر موسوی و هم اقای زارعی انسانهای شریف و مقیدی هستند و به طرفدارانشون تاکید کرده اند که تخریب نکنند و به قول اقای زارعی فقط کالای خودشان را تبلیغ کنند.

  یه عده سر خود پیامکهایی میفرستند که باعث دلگیر شدن و عصبانیت طرف دیگه میشه و حق خودش میدونه که تلافی کنه. که این هم باعث تشدید مشکل میشه.
  کنترل این جو بسیار سخته و مثل بهمنیه که همه رو با خودش همراه میکنه. اگر دوستانی که در این سایت به تبادل نظر میپردازند کمک کنند میشه این جو رو تا حدی کنترل کرد.

  متاسفانه سایتهایی که به دلیل میزان تبلیغات و فعالیتی که برای آقای دکتر موسوی انجام میدن موضعشون به عنوان موضع رسمی ایشون تلقی میشه تریگر کننده این کار هستند و ما تا زمانی که اون دوستان رعایت نکنند و دست از شایعه پراکنی شون بر ندارند نمیتونیم فضا رو راحت کنترل کنیم. اگر دکتر موسوی با این نوع تخریب موافق نیستند حداقل در صحبتهاشون استقلال خودشون رو از این مجموعه نشون بدن تا مشخص بشه این فعالیتها فعالیت ستاد ایشون و مجموعه اطراف ایشون نیست.

 12. نوشته شده توسط امیدرها در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۴:۰۶ ب.ظ

  باسلام
  شرط انصاف شاید این باشه که فضا برای دفاع شخصیتهای تحصیل کرده اطراف دکتر موسوی هم فراهم بشه(هرچند الانم شاهد اظهارنظرایشان هستم-باتشکرازمدیرمحترم سایت).به نظرم عزیزان طرفدار دکتر موسوی هیچ رقمه راضی نمی شند مگر اینکه آدم بگه آقا ماطرفدار شما هستیم.البته درهردوجناح جوان،استاد،صاحب نظر و…وحتی منفعت طلب وفرصت طلب وجود دارند.کاش میشد درمورد کاندیداها بدون درنظر گرفتن اطرافیان واقوام قضاوت کرد.بابا با این ملاک عمل دوستان که نعوذبا… پیغمبر هم اطراف واقوامش همه آدم خوب نبودند!!!@ملاک خود فردوصلاحیتش برای نمایندگی شهرستان والابته نحوه رفتارش با اطرافیان وصدالبته با مخالفان دارای شایستگی علمی ومدیریتی و…خاهد بود.بحرحال دشمنان دانا به از دوستان نادانند.ان شا… هرکدام ازعزیزان که رای بیارند مبنا روبر قلع وقمع وسوزاندن تروخشک جناح رقیب نکنندوخود رونماینده کل مردم شهرستان(حتی اونایی که توانتخابات شرکت نکردند)بدونه.

 13. نوشته شده توسط زهیر صفری در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۴:۳۴ ب.ظ

  این امار رو ادمین میتونه جابه جا کنه.

  من ادمین فروم i-os.ir هستم و با وجود اینکه سابقه طولانی و انحصار در ارائه خدمات و گستردگی روزانه بیش از ۶۰۰۰ نفر بازدید کننده نداریم اما سایتهایی که به صورت منطقه ای مراجعه کننده داره و مراجعه کنندگان هم بسیار خواص هستند از امارهایی حکایت میکنن که از تعداد کل یوزرهای شهرستان بیشتر هستند.

 14. نوشته شده توسط مجید عباسی در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۴:۳۸ ب.ظ

  سلام

  در ابتدا بگویم که موضع بنده (در ارتباط با موضوع مطروحه جناب نقطه) به موضع جناب نقطه نزدیکتر است.

  همچنین، من دید تا حدودی مثبت نسبت به آقای زارعی داشتم ، اما اخیرا با این شیوه تبلیغی در سایت تراکمه، هرجا اسم ایشان می بینم یا می شنوم دچار چندش می شوم. برادران عزیز این نه شیوه تبلیغی است. حداقل در رقابت با کاندیدای دیگری در این سایت تبلیغی بدین گونه می فرمودید، بار منفی کمتری برای ایشان داشت.

  دکتر اسدپور عزیز
  جایگاه سایت تراکمه متاسفانه چنان تنزل یافته است که من صدرحمت به نخل جنوب می فرستم.
  شما اکثر داشته های جمع آوری شده در قریب به چهار سال فعالیت سایت تراکمه را در سبد یک کاندید گذاشته اید، که آدمی را حتی در نیت شما در تاسیس سایت تراکمه نیز با تردید مواجه می نماید.

  مشاهده می کنیم که دکتر موسوی حاضر به تبلیغ در این سایت نگردیده است(که با این وضع به نظر تصمیم صحیحی می رسد) دیگر کاندیداها هم به دلیل همین جو که سایت مونولوگ ستاد یک کاندیدا(چه خواسته و چه ناخواسته) شده است ،از استفاده از این سایت جهت اطلاع رسانی خودداری نمودند(به شهادت مطالب اخیر سایت). جا داشت دوز تبلیغ مستقیم درویش زارعی را کمتر می کردید تا خوانندگان سایت دلزده و بدبین نگردند.

  مسعود جان
  آیا به صرف اعتقاد به این مساله که درویش زارعی برای منطقه بیشتر از مابقی سودمند واقع می گردد می تواند مجوز ذبح تراکمه بر جلو پای ایشان را صادر می کند؟
  آیا تاکنون اندیشیده اید که مسعود اسدپور مدیر سایت تراکمه به واسطه کسب اعتبار از عملکرد موفقش در اداره این سایت محلی داینامیک به کمک سایر نویسندگان بومی آیا می تواند اعتبار ناشی از آن را بدین گونه به مصروف کاندیدایی بعضا شایسته از دیدگاه خود نماید؟

  برادر بزرگ و بزرگوارم
  من به شخصه معتقد به امکان عملی جدایی شخص حقیقی از حقوقی در عملکرد یک فرد نیستم و حتی اگر شما باز آیید و در جوابم، به دفاع شخصیت حقیقی مسعود اسدپور از درویش زارعی تاکید نمایید( در مقابل شخصیت حقوقی اتان در مقام مدیریت سایت) ،تبلیغ شما به صورت علنی در سایت تراکمه و عملکرد منتجه شما (در این مدت کوتاه اخیر) در تبدیل سایت به مونولوگ ستاد فقط یک کاندیدا را نمی توانم بپذیرم.

  با همه ارادتی که به شخصیت دوست داشتنی شما و سایت تراکمه دارم همچون نقطه عزیز و اکثر نویسندگان و خواندگان قدیمی سایت تا پایان این کارزار ،وب گاه تراکه را برای بر خود تحریم می کنم.

  با امید به انباشت تجربه در مواجهه با کارزارهای تبلیغی برای شما دکتر اسدپور عزیز جهت ارتقا عملکرد آینده سایت

  بدرود

 15. نوشته شده توسط seyed Hussainhashmi در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۵:۱۰ ب.ظ

  با سلام اقای اسدپور
  باید توجه داشته باشیم جوانان طرفداران دو کاندید در این یک هفته ی تبلیغات هر کدومشون مانند یک بشکه باروت هست که حتی یک جرقه ی کوچیک برای منفجر شدنه اونا کفایت میکنه که مطلب ای دوست کجا بودی میتونست نقش این جرقه رو ایفا کنه ولی با درایت و هوشمندی اقای موسوی مبنی ارام نگه داشتنه فضای انتخابات جلوی خیلی از توهین ها و جوسازیها علیه کاندید مقابل رو گرفت اما معلم اخلاق شما در برابر شعرهای سر تاسر توهین بعضی از هوادارانش و پخش ان در شهر را هیچگونه اقدامه شایسته ای انجام نداد .
  در سایت نخل جنوب حدود دو سه مطلبی به اقدامات هواداران کاندید مقابل اشاره دارد مورد تایید اکثر قاطع هواداران اقای موسوی و یقینا شخص دکتر موسوی نیست اما با این وجود سایت مذکور هیچ گونه تهمت یا اهانتی به شخص کاندید مقابل نداشته است اما بعضی هواداران اقای زارعی در همین سایت در قالب گوناگون به شخص اقای موسوی پرداخته اند و بجای گفتنه محاسنه کاندید خود به بدگویی علیه کاندید مقابل پرداخته اند.
  البته خود شما هم میدانید که دست اندر کاران سایت نخل جنوب اکثر جوانان هستند و وقتی میانسالان کاندید مقابل دست به تخریب میزنند چه انتظاری میتوانند از این جوانان داشت
  ((((((((((اما باز هم میگویم که تخریب از هرکسی و برعلیه هرکسی باشد مذموم و ناپسند هست حالا خواه تراکمه باشد خواه نخل جنوب)))))))))))
  البته در این وضعیت بیشترین خدمتو کسی به کاندیدش میکنه که درصدد ارامتر کردنه فضای انتخاباتی باشد چون با این وضعیت معلوم نیست که فردای روز انتخابات طرفداران طرف شکست خورده(یکی از دو طرف)چه عکس العملی نشان خواهند داد اما هر کاره اشتباهی کنند بی شک دودش اول تو چشم خودشون میره بعد هم تو چشم مردم
  با تشکر

 16. نوشته شده توسط مسعود اسدپور در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۵:۱۶ ب.ظ

  امید جان
  فضا برای دوستان تحصیل کرده اطراف دکتر موسوی بسته نبوده و نشده. اینجا محدودیتی از این نظر وجود داشته تا حالا؟

 17. نوشته شده توسط مسعود اسدپور در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۵:۳۱ ب.ظ

  سید حسین جان

  اگر بخاهیم مسائل و مشکلات را کم کنیم باید دید واقع بینانه ای داشته باشیم.
  مطالب سایت مورد اشاره شما یک در میان توهین و تخریب است و نوع نوشته آن نشان میدهد اکثر آنها را نه جوانان بلکه میانسالان نوشته اند. بنده آنها را نمیشناسم و فکر نمیکنم این افراد اصلن لامردی باشند.
  اگر دکتر موسوی قصد ارام کردن فضا را دارند خیلی راحت میتوانند این به قول شما جوانان به قول ما میانسال را کنترل کنند و به تذکر صرف در پیامکها و سخنرانی ها اکتفا نکنند.

  کنترل اوضاع نیازمند همکاری عقلا و ریش سفیدان دو قوم است. وقتی عقلا و ریش سفیدان خودشان جلودار باشند از ما چه بر می اید.

 18. نوشته شده توسط noghteh0ir در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۵:۳۵ ب.ظ

  سلام:
  جناب فضلی عزیز:
  من میگم در شان تراکمه نیست که به عنوان ستاد تبلیغاتی کاندیدها عمل کنه، حالا هرکدوم که میخواد باشه، ما این روزها تو سایت تراکمه در مورد آقای زارعی چی فهمیدیم؟ عدالت، بزرگواری، کم ادعایی، مردمی بودن، دروغگو نبودن، صداقت. مگه نعوذ بالله ایشون خدا هستن؟ یوهویی بگن درویش اکبر(درویش بزرگتر است) خلاصش کنن بره دیگه. حرف من اینه که تراکمه با این همه دکتر مهندسی که جناب اسدپور ردیف کرده در اون نامه به کمیته فیلترینگ براش زشته که پر بشه از این….

  تراکمه جایی هست که باید گفتمانی بحث بشه، نه شعر بذارن در حمایت از درویش و یه عده از طرفداراشم پایینش کامنت بذارن و سوت و هورا بکشن، اینجا که ستاد انتخاباتی نیست عزیز من. چرا ما نیایم ویژگی های یک نماینده خوب رو بیان کنیم و به مردم آگاهی بدیم تا خودشون بتونن کاندید اصلح رو انتخاب کنن؟ چرا ما باید برای مردم انتخاب کنیم؟ مگه ما کی هستیم که بیایم یکی رو تایید یا تکذیب کنیم؟ امیدوارم کسی ناراحت نشه ولی برای من هیچ اهمیتی نداره نظر فلانی در مورد فلان کاندیدا، ولی من دوست دارم حقوق خودم رو بشناسم، دوست دارم ویژگی های یک جامعه آرمانی رو بشناسم و بعد خودم از بین این کاندیدها یکی رو که به اون آرمان ها نزدیک تره انتخاب کنم. یه دکتری مثل مسعود اسدپور از درویش زارعی حمایت می کنه یه دکتر دیگه ای از دکتر موسوی، پس نمیشه این جوری اصلح رو پیدا کرد چون هر دکتری از یکی حمایت می کنه، ولی مطمئنا همه دکترها تعاریف مشخصی از پیشرفت، عدالت اجتماعی آزادی های مختلف و در کل یک جامعه آرمانی دارن. اینه که باید گفتمانی بحث بشه. تراکمه شده بنگاه.

  جناب فاضل جان: شما مطمئن باش بعد از مدتی فضای ظاهری تراکمه میشه همون فضای اول، اما منی که پشت سیستمم نشستم و شمایی که پشت سیستمتون نشستید و جواب کامنت هم رو میدیم همدیگرو به عنوان دشمن نگاه می کنیم. همون طور که آثار هر کدورت انتخاباتی تا سال های سال به صورت پنهان بین مردم وجود داره، در حالی که در ظاهر همه دارن زندگیشون رو می کنن. من باز هم تاسف خودم رو نسبت به بعضی مطالب سخیف و بی محتوا اعلام می کنم. نمی تونم باور کنم یه عده ای بیان شعر تبلیغی بذارن تو سایت و یه عده دکتر مهندس و دانشجو که ادعای روشن فکری دارن هم اینها رو بخونن.

 19. نوشته شده توسط seyed Hussainhashmi در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۵:۵۲ ب.ظ

  اقای اسدپور
  به نظرم شما در مورد این سایت دارید مقداری سیاه نمایی میکنید مخصوصا اینکه میفرمایید یک در میان توهین و تهمت است، مطالبی که در مورد هواداران کاندید مقابل هست و یقینا اصلا مورد تایید ما نیست از انگشتان یک دست هم کمتره در حالی که مطالبه بسیاری در این سایت وجود داره.

 20. نوشته شده توسط مسعود اسدپور در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۵:۵۷ ب.ظ

  سلام مجید جان
  من در سایت جدید ۴ مطلب نوشته ام. دو تا درباره سایت و اتفاقات پیش آمده. دو مطلب کلی هم درباره انتخابات نوشته ام که کاندیدای خاصی را مدنظر نداشته.
  در طرفداری از درویش یک مطلب از قول من آن هم توسط مرتضی گذاشته شده که برنامه ریزی انتشار آن دست خود مرتضی است و بنده در آن دخالتی ندارم.
  سایت تراکمه در پای کسی ذبح نشده و به تمام کاندیداهایی که فکر میکردم در سایت مطلب خاهند نوشت پیامک زده ام که مطالبشان را در سایت بنویسند تا از حالت یکنواختی در آید.
  اما چه کنیم که اکثر نویسندگان سایت از بد قضا طرفدار درویشند و هر کدام هم بخاهند یک مطلب در طرفداری از ایشان بنویسند زیاد میشود.

 21. نوشته شده توسط seyed Hussainhashmi در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۶:۳۱ ب.ظ

  نوشته شده توسط مسعود اسدپور
  ((اما چه کنیم که اکثر نویسندگان سایت از بد قضا طرفدار درویشند و هر کدام هم بخاهند یک مطلب در طرفداری از ایشان بنویسند زیاد میشود.))
  با سلام مجدد
  متاسفانه فضای تراکمه توسط مدیریت ان به سمتی در پیش است که هواداران دیگر کاندیدا این سایت را مامن خوبی برای مطالب خود نمیدانند تا چند مدت قبل نویسندگانی بوده اند که به دلیل این شرایط تراکمه نه تنها مطلبی نمینویسند بلکه هیچ نشانی از انها نمیتوان یافت که تعدادشان اگر از نویسندگان فعال بیشتر نباشد کمتر هم نیست از جمله اقایان حسن زاده،قادری،فروتن،محسنی ،موسوی پور،هنرپیشه،صفرپور…هستند ((و همچنین به این لیست دکتر موسوی را هم باید اضافه کرد که حاضر مصاحبه در این سایت نشد)) که بدلایل معلوم و نامعلوم از این سایت رخت سفر بستند
  که یک اسیب شناسی ولم توسط دست اندرکاران سایتو مطلبه

 22. نوشته شده توسط جم شيد آراسته در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۷:۵۲ ب.ظ

  سلام آقای دکتر اسدپور
  نمی دانم چگونه حرفم را به شما و بینندگان سایت برسانم
  اما همین جا می گویم که من به عنوان مسوول کانون علمی فرهنگی رهپویان حسین(ع) احشامات به نمایندگی از جمعی از فرهیختگان و نخبگان روستاهای دهنوفاضلی ، ده کهنه ، احشام و شیرینو که در حال حاضر در خارج از کشور و یا داخل کشور مشغول طی دوره های دکترا و مهندسی هستند حمایت خالصانه و بی منت خود را از آقای غلامعباس زارعی اعلام می دارم.

 23. نوشته شده توسط مرتضی اسدپور در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۸:۰۹ ب.ظ

  یا حق
  سلام آقا سید،
  آقای زارعی خیلی خاکی وار با دانش جویان برخورد نمی کنند اما برخوردشون توأم با عزت و احترام هست. شاید این روحیه به دلیل این که مدت زیادی مسئول بوده اند، باشد. مثل این که یه آدم نظامی ممکنه در خونه هم با بچه ها خوب رفتار کنه اما هنوز روحیه ی نظامی در وجودش بروز داره. بالاخره استقبال خوب دانش جویان از آقای زارعی هم در این ایام تبلیغات رسمی، حاکی از برخورد محترمانه ی ایشان است.

 24. نوشته شده توسط مرتضی اسدپور در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۸:۴۸ ب.ظ

  سلام آقا مجید،
  مسئله رو ما نباید این قدر پیچیده کنیم. در نیت دست اندر کاران سایت تراکمه که از چهار سال پیش به وجود اومده، نباید تردید کنیم. سایت تراکمه از چهار سال پیش به وجود نیومد که برای آقای زارعی تبلیغ کنه. چون بحث روی آمدن آقا زارعی همین چند وقت اخیره که جدی شده. آقای مسعود اسدپور هم به عنوان شخص حقیقی جانب آقای زارعی هستند ولیکن به عنوان شخص حقوقی، در استفاده ی کاندیدا ها از بستر رسانه ی سایت تراکمه تبعیض قائل نشده اند. یادمان نرفته که مطرح شد ستاد تبلیغاتی کاندیدا ها، برای انتخابات می توانند روزانه چند مطلب بفرستند اما دوستانمان از این امکان استفاده نکرده اند. بزرگوار ما این همه مطلب توی دلمان است که می توانیم بگوییم اما چون ممکن است جنبه ی تخریب پیدا کند، از بیان کردن آن صرف نظر نموده ایم حالا هم که می خواهیم تبلیغ کاندیدای خود کنیم و تا پایان چهار شنبه هم بیش تر وقت نداریم می گوییم چرا زیادی تبلیغ می کنیم.
  مجید جان، شما از سایت پرهیز نکنید بلکه با اختیار خودتون در خواندن مطالب گزینشی عمل کنید.

 25. نوشته شده توسط عقیل شبانی نژاد در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۱۸ ب.ظ

  سلام مجید جان
  ببخشید که “پای پتی” وسط بحثتان وارد شدم.فکر می کنم کمی در مقدمه چینی و کمی بیشتر در نتیجه گیری افراط کرده اید .
  “تراکمه” همانگونه که مدیرش بارها تأکید کرده و عملاً هم نشان داده فقط “بستر”ی است که “محتوا” یش را مخاطبان و نویسندگانش فراهم می آورند و خودشان نقشی در تعیین خط مشی یا خدای نکرده جهت دهی به آن ندارند . بندگان خدا خیلی هنر کنند باید مواظب باشند که کامنتی آنور خط قرمزها منتشر نشود ـ که همانگونه که شاهد بودی به دلیل حجم بالای کامنتها و گرفتاریهای روزمره و احتمالاً شیطنت بعضی ها! ـ چند تایی کامنت ، بهانه ی مسأله سازان شد !

  حکایت حال و هوای این روزهای “تراکمه” هم همان است که مسعود گفت .تراکمه برآیندی از جامعه ی واقعی است ، نمی شود آنجا شور انتخابات باشد و اینجا نباشد ، آنجا طرفداران درویش کولاک کنند و اینجا نه!
  نمی شود به نویسنده ای که چند سال است زحمت می کشد و مطلب می نویسد بگویی حالا ننویس ! کمترین حق این نویسنده است که رأی و نظر و عقیده اش را در باب “انتخابات”بنویسد ، همانگونه که قبل از انتخابات نظرش را در سایر موضوعات نوشته و بعد از انتخابات هم خواهد نوشت . ما که لذت خواندن مطالب قبلیش را چشیده ایم حق نداریم او را از بیان نظرش در موضوعی خاص محروم کنیم.

  من خودم با آنکه از بین کاندیداهای موجود “خیرالموجودینشان” را جناب زارعی می دانم (وبین خودمان باشد ، یک دینِ معنوی هم به ایشان دارم ) اما سعی کرده ام بر احساسم غلبه کنم و چیزی ننویسم و حتی به توصیه ی تلفنی مدیر سایت سعی کرده ام با نوشتن خاطراتی فضای سایت را عوض کنم . (اگر تا آخرین روز موفق شوم)
  شما هم به جای قهر و سوذَه ! «تراکمه» را بخوانید و از با هم بودن در فضایی سالم و جوانانه را لذت ببرید
  باقی بقایتان

 26. نوشته شده توسط زهیر صفری در تاریخ ۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۷:۵۰ ق.ظ

  جناب هاشمی
  شما یا در جریان تبلیغات نیستید یا خود را به نداستن میزنید.
  تمامیه مطالب سایت نخل جنوب به انگشتان یک دست نمیرسد در حالی که بیش از نیمی از انها حاوی تهمت و تخریب میباشد.

  اگر مطالب این سایت رو به قول شما جوانان پخش میکنند پس این همه هزینه پیامکهای گروهی رو کی میده.و اگر به صورت مستقل هستند و جناب دکتر و ستاد ایشان ربطی به موضوع ندارند پس چرا در تمامیه شماره های اخیر سبحان در کنار عکس صفحه اول ادرس این سایت را نوشته اند.

 27. نوشته شده توسط زهیر صفری در تاریخ ۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۸:۰۳ ق.ظ

  دوست عزیز

  اگر شما تاپیکهای نظر شخصیتها رو در مورد کاندیدا ها رو بخونید متوجه میشید که در فضایی باز دلیل انتخاب کاندید مورد نظر خودشون رو گفتن.شاید برای شما مهم نباشد اما برای خیلی ها دلیلی اینکه دکتر اسد پور از میان این همه کاندید واجد شرایط جناب زارعی رو برگزیده اند برای من و شاید خیلی ها مهم باشد چون با شنیدن مزایای چند کاندید میتوان بهتر کاندید مورد نظر رو انتخاب کرد.

 28. نوشته شده توسط زهیر صفری در تاریخ ۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۸:۰۶ ق.ظ

  من فکر میکنم سایر کاندیدا ها بیشتر مشغول رسیدن به وبسایتهای خودشون مثل همدلی و لامرد و مهر و نخل جنوب و … هستند و نیازی نمیبینند در این سایت خودشون رو تبلیغ کنند کما اینکه شما یا نقطه یا صمد یا هزاران نفری که روزانه از این سایت بازدید میکنند و شاید طرفدار دکتر هستند، میتونند دلیل انتخاب دکتر رو بگن و از موضع خودشون دفاع کنند.