دیدگاه شخصیت ها راجع به آقای زارعی-محمود حق شناس

اسفند ۱۰ام, ۱۳۹۰ (دیده شده 985 بار)


بسم الله الرحمن الرحیم

محمود حق شناس-از رزمندگان دلیر جبهه

محمود حق شناس

اگر بخواهیم در لامرد از چند نفر که اعتقاد زیادی به شهدا دارند نام ببریم، می توانیم از حاج آقا مهر آوران، آقا موسی هنرپیشه و دوستان دیگر و نیز آقای محمود حق شناس نام ببریم. دایی حق شناس از برو بچه های با صفای جبهه است که برای خونواده ی شهدا احترام زیادی قائله. او را با کانون فرهنگی کمیل می شناسیم. می گویند در حزب باد فعالیت داره اما این را قبول ندارم چرا که سعی می کنه بر اساس تشخیص خودش عمل کنه و حال ممکن است این تشخیص درست بوده باشد یا غلط اما همیشه روی حرفش ایستاده است حتی اگر لوله ی تفنگ زیر گلویش بگذارند. با اصلاح طلبان هم خوب می گردد ولیکن از چپی هایی که آقا را قبول ندارند، فاصله می گیرد. آدم شجاعی است. بزرگتر ها جملات “به سید محمود علوی رأی می دهیم” او که با دست خط خوبش، روی دیوار ها می نوشت را به خاطر دارند. او از سید ها خیلی می ترسد. کافیست که دکتر سید موسی، دعایی در حق او بکند تا … . نه، دکتر موسی این کار را نمی کند.!

بیان دیدگاه:

اگر چه مردم چند ماهی است که پروسه قضاوت خود را درباره کاندیداهای مطرح آغاز کرده اند و تمام اعمال و رفتار و گفته ها و موضع گیری های تک تک آنها را به شدت از زیر نظر می گذرانند . اما شرایطی به وجود آمده که برخی در نشریات و سایت های خود به تخریب افرادی پرداخته اند که باعث عدم تشخیص مردم در انتخاب اصلح می شود . گروه قابل توجهی از مردم بویژه تحصیل کردگان و فعالان سیاسی نگران فرجام چالش های موجود هستند . که بعضی قدرت ها با تبلیغات مسموم و بداخلاقی های معمولشان از حیث کمی و کیفی بر سرنوشت و میزان رأی در انتخابات مؤثر می شوند . البته با بررسی مجموعه سیاستها و استراتژی های سی و دو ساله جناب آقای زارعی و دستاوردهای مثبت و تجربه اندوزی های ایشان در مدیریت های سیاسی و اجرایی منطقه و استان می توان شرایط ایشان برای رسیدن به کرسی مجلس موفقیت آمیز خواند . من در این چند ساله انقلاب با افراد و شخصیت های مختلف سیاسی تعامل داشته ام ولی تنها گزینه ای که می تواند وفاق منطقه ای و تعادل قدرت میان جناح ها و گروه های سیاسی را مجدداً بصورت عملی و نه شعاری ایجاد کند و دو شهرستان لامرد و مهر را از کدورت ها و کینه توزیها و انتقام جویی تند روان نجات دهد ، شخص زارعی است و لاغیر …

تجربیات چند سال گذشته فرا روی ماست ، ما با حضورمان بدور از تهدیدها ، تطمیع ها و بداخلاقی های افراد خاص جریان حاکم می توانیم مجدداً به مردممان حرمت و کرامت دهیم . در جامعه ای که کرامت انسان پایان یابد ، محبت و عاطفه ، استقامت و صبر

غیرت و اعتماد بنفس از بین می رود . کارهای بسیاری در همه عرصه ها با تنگ نظری و یا تمامیت خواهی عده ای باقی مانده است ، که جناب آقای زارعی و تیم مدیریتی ایشان می توانند خوب مهندسی نموده و نگرانی مردم دو شهرستان را مرتفع نمایند . یکی از شاخصه های اصلی مدیریت ایشان قانون مداری و احترام به همه گروه ها در چارچوب قانون است که دغدغه اصلی امروز مردم ما در دو شهرستان و یا کشور است که می تواند نوید بخش یک حرکت و راه نو در جهت رسیدن مطالبات واقعی مردم باشد انشاءالله حضور آگاهانه و پر شور مردم در ۱۲ اسفند این دغدغه ها را مرتفع خواهد گرد.

۲ پاسخ به “دیدگاه شخصیت ها راجع به آقای زارعی-محمود حق شناس”

 1. نوشته شده توسط haizady در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۵:۰۲ ب.ظ

  اول جملتون گفتید که فرمودین ازجمله کسانی که اعتقادزیادی به شهدا دارند این واین …..هستند .مگرخودتان به شهدا اعتقادزیادی ندارید !!!!
  بااین گونه حرفها نمی خواد مردم رو متقاعدکنید
  خواهش هست که بابی عقلی حرفی نزنید

 2. نوشته شده توسط مرتضی اسدپور در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۷:۵۴ ب.ظ

  یا حق
  haizady جان، در مورد جملاتی که اشاره کردید، منظور اینه که این اعتقاد در بزرگوارانی که نام برده شد به نحو خیلی محسوسی برجسته است. یعنی همه ی ما به پدر و مادرمون احترام می گذاریم ولیکن بعضی افراد هستند که احترام خیلی خاصی برای پدر و مادرشون قائلند، برای مثال نمی گذارند که والدین کمترین رنجش خاطر پیدا کنند و این صفت در اون ها نسبت به دیگران برجسته تر است.