درویش تازه آمده است…

اسفند ۴ام, ۱۳۹۴ (دیده شده 498 بار)

شرایط انتخابات لامرد و مهر به مرحله حساسی وارد شده است. شایعاتی که در فضای مجازی دست به دست میشود باعث سنگین تر شدن جو منطقه شده است. واکنشهای احساسی که به حضور کاندیداها در روستاهای مختلف میشود باعث القای این ذهنیت در کاندیداها شده که اکثریت را در اختیار دارند. همین جو احساسی باعث میشود مغرورانه و فخرفروشانه با طرفداران کاندیدهای دیگر صحبت شود، احیانا توهینی رد و بدل شود و همانگونه که در مطلب قبلی هم خدمت شما عرض کردم سوء تفاهم هایی بوجود بیاید که تا سالها باقی بماند.

در چند روز گذشته اتفاقات مهمی در منطقه افتاده که نشان از یک تغییر بزرگ در سمت و سوی آرا دارد. شورای اصلاح طلبان که وظیفه تصمیم گیری و جمع بندی نظرات اصلاح طلبان منطقه را داشت با کش و قوسهای فراوان و لابی گری کاندیداهای رقیب دکتر موسوی یعنی درویش زارعی، سید محسن علوی، حسین حاجیپور فرد و سید مجتبی عباسی در نهایت با درنظر گرفتن اقبال کاندیداهای مختلف و با جمع بندی شرایط کشوری و منطقه ای به این تصمیم رسید که از سید محسن علوی حمایت کند. بسیاری از اصلاح طلبان به این تصمیم تمکین کرده و حتی همانند حسین حاجی پور بیانیه ای در حمایت از این تصمیم جمعی (در عین داشتن ان قلتهایی به نحوه تصمیم گیری) منتشر کردند.

این تصمیم باعث ایجاد حرکت جدیدی در منطقه شد که موجی از حمایتهای جدید را برای سید محسن علوی ایجاد کرد. تجربه انتخاباتهای مختلف منطقه و کشوری نشان داده روزهای پایانی روزهای بسیار دینامیک و سیال است و موج حرکت از یک کاندیدا به کاندیدای دیگر فراگیر است و تصمیمات نیز بر اساس برایند احساسی که بیننده از دیگر بازیگران این عرصه پیدا میکند گرفته خواهد شد. این موج باعث جذب عده زیادی شده و تا روز انتخابات هم ادامه پیدا خواهد کرد.

متاسفانه شایعات متعددی که از تعدادی کانال تلگرامی مشخص منتشر میشود باعث ایجاد این شبهه در مردم لامرد شده است که میثاق نامه ای که سید محسن علوی با اصلاح طلبان بسته است به ضرر لامرد و به نفع مهر است! کسی که حداقل درصدی از هوش و ذکاوت داشته باشد میداند که فرزند سید محمود علوی معمار منطقه لامرد و مهر جرات امضا کردن میثاق نامه ای این چنینی که تمام زحمات پدر را یک شبه به باد بدهد نخواهد داشت و کسی که کمی بالاتر از این حداقل ها هوش و ذکاوت داشته باشد میتواند بفهمد که طرف مهری هم هیچ گاه انتظار امضای چنین قراردادی از شما ندارد و میثاق نامه ای این چنینی را جلو شما برای امضا نخواهد گذاشت.

و اما خبری که از دیروز مانند بمب در منطقه صدا کرده تصمیم به انصراف درویش زارعی از این عرصه است. در پیامی که به دروغ از درویش در شبکه های مجازی منتشر شده و با شیطنت گروه های تلگرامی سمت دکتر موسوی تعبیر بر این شده که درویش به نفع دکتر موسوی انصراف داده است و مردم هم بدون مطالعه دقیق، آن را با عنوان “بیانیه درویش در انصراف از انتخابات به نفع دکتر موسوی” در گروه های مختلف به اشتراک میگذارند در حالی که در آن متن نه تنها هیچ نشانی از حمایت از دکتر موسوی دیده نمیشود بلکه هیچ نشانی از انصراف هم دیده نمیشود و بیشتر به بیانیه حضور شبیه است تا انصراف!

حتی دکتر موسوی هم با زیرکی تمام در نطقی در وراوی از ایشان به خاطر انصراف تشکر کرده است. اگر چه در سخنرانی دکتر موسوی هیچ نشانی از این که ایشان به نفع دکتر موسوی کنار رفته دیده نمیشود و دکتر موسوی در این مورد مطلبی به اشتباه بیان نکرده اند اما این تشکر این حس را در شنونده القا میکند که لابد درویش به نفع ایشان کنار رفته که از وی تشکر شده است. حتی در فضای مجازی پوسترهایی منتشر شده که درویش را در کنار دکتر موسوی نشان میدهد و با شعار اتحاد به بیننده القا میشود که درویش به نفع دکتر موسوی کنار رفته است. در حالی که مطلقا چنین چیزی نیست و برداشتهای این گونه اشتباه و بیشتر ناشی از شیطنت است.

در هر صورت نامه درخواست انصراف درویش امروز صبح به فرمانداری داده شده و عملا ایشان از عرصه انتخابات کناره گیری کرده اند و تا چند دقیقه دیگر بیانیه ایشان به رسانه ها داده خواهد شد.

حال برگردیم به ابتدای ماجرای کاندیداتوری این دو بزرگوار. از همان روزهای اولیه ای که خبر کاندیداتوری سید محسن علوی در رسانه ها پخش شد استراتژی درویش و سید محسن بر ایتلاف بنا نهاده شده بود و در تمام جلساتی که این دو شرکت کرده بودند همدیگر را تایید مینمودند و اذعان میکردند که در هر صورت در نهایت یکی از این دو از یک مقطع به بعد کار را ادامه خواهد داد.

اما این که کدام یک از این دو به نفع فرد دیگر انصراف دهد از همان ابتدا مشخص نبود. به همین دلیل بنا بر این بود که به مرور زمان با رصدهای بعدی توسط گروهی مستقل مشخص شود که اقبال عمومی با کدام یک از این دو کاندید است تا تکلیف فرد انصراف دهنده مشخص شود.

گذشت زمان نشان داد درویش وضعیتی بهتر از سید محسن دارد و در ابتدا گمان بر این میرفت که سید محسن به نفع درویش کنار خواهد رفت اما اتفاقاتی که در شورای اصلاح طلبان افتاد و حمایتی که از سید محسن صورت گرفت باعث شد که کفه ترازو کم کم به سمت سید محسن سنگین تر شود.

اکنون درویش و تیم باتجربه کنار ایشان در زمان کاملا دقیقی که نشان از وقت شناسی ایشان دارد به این نتیجه رسیده است که قبل از دیر شدن کار انصراف درویش را اعلام نماید. در بیانیه ایشان از شخص و فرد خاصی جانبداری نخواهد شد و از همگان دعوت خواهد شد تا حضور حداکثری در پای صندوقهای رای داشته باشند و بر اساس تشخیص خود به کاندیدای مورد نظر خود رای دهند. اما با این انصراف عملا درصد زیادی از ارای درویش به سمت سید محسن سرازیر خواهد شد و عملا پرونده انتخابات را به مراحل آخر خود نزدیک خواهد کرد.

از خودگذشتگی درویش و انصراف ایشان که در نهایت به نفع سید محسن علوی تمام خواهد شد را باید از چند منظر به دقت نگریست:

-از خودگذشتگی ایشان در عین شایستگی های ایشان و تیم کنار ایشان جای تقدیر دارد. این دقیقا همانند کاری است که دکتر عارف دو سال پیش انجام داد و باعث پیروز شدن دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری شد. پس در صورت پیروزی سید محسن علوی باید گفت نزدیک به ۵۰ درصد موفقیت وی مدیون این تصمیم درویش است.

-با این انصراف ایشان عملا نشان داد فردی قدرت طلب نیست و فقط مصالح منطقه را در نظر میگیرد. به این دلیل که با ماندن ایشان در این گردونه، پیروزی جناح انحصار طلب قطعی مینمود.

-همانگونه که از قبل هم مقرر شده بود درویش به عنوان مغز متفکر منتقدین وضعیت منطقه و بعنوان کسی که سالها در کسوتهای مختلف اجرایی به منطقه خدمت کرده است جایگاه ویژه ای در تیمی که در صورت پیروزی سید محسن قرار است منطقه را اداره کند پیدا خواهد نمود.

منطقه در حال ورود به برهه مهمی است. کاری که سالهای قبل باید انجام میگرفت و با تربیت نیروهای تازه نفس و جوان و پر انرژی اجازه کسب تجربه در مدیریت منطقه به افراد جدید داده میشد عملا با تغییرات جدیدی که در حال بروز است ممکن گردیده است.

 

درویش تازه آمده است…

۳۲ پاسخ به “درویش تازه آمده است…”

 1. نوشته شده توسط حافظ در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۰ ق.ظ

  آقای زارعی در بیانیه خود که تا ساعاتی دیگر منتشر خواهد شد از هیچ فرد یا گروهی جانبداری نکرده است و همگان را به مشارکت آزاد وحداکثری در انتخابات دعوت نموده است.

 2. نوشته شده توسط علی در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۸ ق.ظ

  گذشت زمان نشان داد درویش وضعیتی بهتر از درویش دارد !!!!

 3. نوشته شده توسط عبدالصمد صفری در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱:۱۶ ب.ظ

  آقای دکتر

  چرا آدرس غلط میدین بزرگوار،اظهرمن الشمس که این تصمیمات از قبل گرفته شده و این جلسات هم فرمالیته و برای رفع تکلیف و قانع کردن هواداران خودشون بوده !!!

  در مورد میثاق نامه معروف هم اگه شک و تردیدی از خوب بودن و امتیاز دادن های فراوان نیست ،چرا منتشر نمیکنن؟!!چرا مردم و هواداران خود را نامحرم قلمداد کرده و از انتشار ان وحشت دارن؟!!!اگه نگران تخریب یا تحریف میثاق نامه ای که بین سید محسن و مهریها بسته شده، هستند ، چرا در معرض قضاوت مردم قرار نمیدهند؟!!!

  آقای زارعی با اطلاع از مفاد عهدنامه به این نتیجه رسیدن که قراره بر سر لامرد و منافع شهرستان لامرد و حتی مهر معامله صورت بگیره ، به همین دلیل به مثابه مادر اصلی بچه از ذبح شدن آن جلوگیری کرد و این اقدام ایشان در خورد تحسین و ستایش ست

  موفق

 4. نوشته شده توسط عبدالصمد صفری در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱:۳۶ ب.ظ

  آقای دکتر بازم که آدرس غلط دادین بزرگوار
  کاش در میدان عمل بودین و با چشم سر میدیدین که چه موجی در حمایت از دکتر موسوی از جانب هوادارن اقای زارعی در شهر راه افتاده و ان شاءالله امشب این پیوند و حمایت ساعت۱۹:۳۰در ستاد دکتر موسوی در بلوار شاهدمحکمتر خواهد شد وبرهمه شایعات پایان خواهد داد

  “….پیروزی جناح انحصارطلب…:؟!!!!!!
  اتفاقا این اتفاقات یه نتیجه خیلی مهم و قابل تامل داره و اونم اینکه از این به بعد بحث انحصار طلبی و اقتدار گرایی و تمامیت خواهی و دیکتاتوری و….به گروه اصولگرای لامرد و مهر نمیچسبه، با نشانه های فراوان و روشن

  موفق

 5. نوشته شده توسط عبدالصمد صفری در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱:۵۳ ب.ظ

  در ادامه مطلب قبل:

  یعنی خودتان با همین دستان نامبارکتان خط بطلانی کشیدین برهمه ادعایی که سالها در جهت تخریب گروه اصولگرا شهرستان ، به خورد خلق الله میدادین به اسم روشنفکری و …..

  اقای دکتر باز هم میخواهید از حربه نخ نما شده ، انحصار طلبی و …استفاده کنید ولی زهی خیال باطل که انحصار طلبان مهری با وقاحت تمام برای شماهای مدعی روشنفکری و تحصیلکرده تصمیم گرفتند و بالاتر از این ، تعهدنامه هم گرفتن که حق ندارین دست از پا خطا کنین !!!!!

  موفق

 6. نوشته شده توسط هادی در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲:۲۵ ب.ظ

  جناب آقای اسد پور. با سلام. متن حضرتعالی خیلی جالبه از یک طرف اعلام کردید که جناب اقای زارعی به نفع دکتر نرفته و القا هست که به نفع دکتر هست و از آن سوی سعی در القت که به نفع محسن علوی کناره گیری میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در بیانیه چنین چیزی نسیت و جناب آقای زارعی در سخن رانی هاشون گفتن به نفع اصولگرایی…..نکته دوم…. در مورد اینکه محسن علوی زیر هر چیزی رو امضا نمیکنن به استحضار برسانم در جلسه دوم که برگزار گردید و در خالیکه که هنوز بحث در خصوص نوشتن میثاق نامه بود به یکباره جناب آقای حسینی اعلام نمودند که آقای علوی میثاق نامه رو قبول نموده اند که همان جا مورد خنده حضار گردید که چونه قبول کردند شاید حمک اعدام و یا انحضار اموال و … باشد..
  جناب آقای اسدپور شما به عنوان یک اضلاح طلب تند رو فقط در پی اختلاف افکنی هستید و منافع منطقه و لامرد برایتان مهم نیست….
  چرا میثاق نامه اصلی منتشر نمیگردد.
  چرا در جلسه شورای مشورتی چند نفر از طرفداران درویش رو حذف کردن .
  چرا در جناب فرزانه با لابی و قدرت و ثروت نظر اعضا رو عوض کردن

  راستی چرا از نارضایتی مردم اشکنان از مهری که با اینکه اشکنان های همیشه رای شان در سبد مهری ها بود و وقتی که اشکنانی کاندید شد فقط ۱۲۶ رای از مهر برای یک اشکنانی بود نمی ننویسید.

  چرا از سید رضی حسینی که تا سه هفته قبل علوی رو طاغوت و خیانتکار می دونست و بعد شد دوست و رفیق…..مگه اقای علوی همین دیروز شدن وزیر و …
  راستی از میثاق نامه واقعی چه خبر؟ البت واقعی نه اون که قراره برا فریب باشد؟

 7. نوشته شده توسط متعجب در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۳:۲۴ ب.ظ

  آقای اسد پور! شما خوابی یا خودت را زدی به خوابی؟!!! درویش گفته برای منافع شهرستان لامرد انصراف میده اون وقت شما میگی برای سید محسن رفته کنار؟!!

 8. نوشته شده توسط امیر در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۳:۵۴ ب.ظ

  دیشب جلو ستاد دکتر موسی بودیم یه فایل صوتی پخش کردن و بصورت زیرکانه میخاستن بگن درویش به نفع دکتر رفته در مجموع ترس تو چهره اطرافیان دکتر کاملا مشهود بود

 9. نوشته شده توسط مهدی راستی در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۴:۰۱ ب.ظ

  با سلام
  اگر اطرافیان دکتر موسوی به تعبیر شما شیطنت کرده اند و انصراف آقای زارعی را به نفع خود مصادره کرده اند، شما هم در این نوشته از آن طرف این انصراف را به نفع آقای علوی تعبیر کرده اید (پس باید گفت به تعبیر خودتون شما هم شیطنت کرده اید :)).
  به نظرم بهتر است جهت حفظ وحدت همانطور که آقای زارعی گفته اند انصراف ایشان را له یا علیه فردی تعبیر نکنیم.
  انشاالله در نهایت آنچه خیر منطقه است پیش بیاید و بعد از انتخابات این رقابت به همکاری و همدلی آقایان علوی و موسوی منجر شود که از نظر بنده این اتفاق از خود نتیجه انتخابات مهم تر است. بعبارتی فارغ از این که چه کسی انتخاب شود مهم این است که از پتانسیل بسیار بالای دکتر موسوی و آقای علوی در بعد از انتخابات بصورت مشترک استفاده شود تا شاهد شکوفاییی هر چه بیشتر منظقه باشیم.

 10. نوشته شده توسط p در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۴:۲۲ ب.ظ

  جمع کن بساط فتنه رو تزاکمه کسی گوش به چرندیات نمیده.

 11. نوشته شده توسط حافظ در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۷:۲۹ ب.ظ

  اگر حلقه تنگ مدیریتی اطراف دکتر موسوی اجازه می دادند دکتر موسوی به نفع زارعی کنار می رفت بدون شک زارعی پیروز انتخابات بود ولی انحصار لامرد حتی به بهای پذیرش شکست حاضر نشدند کنار بروند چون فکر می کنند با وجود سید محسن بیشتر به منافع شخصی و انحصارخود ادامه می دهند. شک نکنید شکست انحصا رقطعی است وفقط مردم لامرد ضرر خواهند کردچرا که فرصت پیروزی را با کنار رفتن دکتر موسوی داشتند ولی عده ای قلیل نگذاشتند.

 12. نوشته شده توسط احمد واعظ زاده در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۷:۳۲ ب.ظ

  سلام دکتر عکس همراهان نزدیک درویش که دیشب با محسن بودند بینداز تا همه بفهمند طرفداران درویش به کدام سو رفته اند
  چیزی که من در این چند سال دیدم اینکه درویش دل خونی از دست اانحصارطلبان داشت

 13. نوشته شده توسط مسعود اسدپور در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۹:۲۸ ب.ظ

  دکتر راستی عزیز
  ما انصراف ایشان را مصادره نکرده ایم. ما در پاسخ به کسانی که پوستر منتشر کرده بودند که این انصراف را مصادره کنند واقعیتها و کل ماجرا و تصمیماتی که از همان ابتدا گرفته شده بود را بیان کردیم. هیچ جای متن من گفته نشده که درویش بخاطر کسی کنار رفته باشد. اما این که قرار بوده هر کس اقبال کمتری دارد کنار برود چیزی است که هیچ کدام از این دو بزرگوار منکر آن نخواهد شد.

 14. نوشته شده توسط مسعود اسدپور در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۹:۳۰ ب.ظ

  متعجب جان

  متن من رو مجدد بخون. من گفته ام انصراف درویش در نهایت باعث سرازیر شدن ارای ایشون به سمت محسن شده.
  از قبل هم تصمیم بر این بوده که هر کدام اقبال بیشتری دارد بماند.
  اینها factهایی هستند که برای تک تک این ها سند دارم. سند بنده هم شخص خود آقای زارعی و سید محسن علوی هستند

 15. نوشته شده توسط مسعود اسدپور در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۹:۴۲ ب.ظ

  صمد جان فکر کنم چهار سال قبل در همین مواقع یادتان رفته که چند گروه به جان سایت تراکمه افتاده بودند تا صدای ان را خفه کنند. چه شایعه هایی که برای اقای زارعی درست نکردند تا ایشان را از میانه راه برگردانند. بعد از پیروزی هم چقدر برای مخالفین مشکل پیش آوردند.

  من با دکتر موسوی هیچ مشکلی ندارم و هر جا نشسته ام از زحمات ایشان گفته و قدردانی کرده ام اما نمیتوانم چشمانم را به روی انحصار طلبی عده ای مشخص ببندم.
  شما در سمتی هستید که از جانب اینها حمایت دیده اید. هر وقت مخالفت کردید و عکس العمل آنها را دیدید خواهید فهمید که من چه میگویم.

 16. نوشته شده توسط مهدی راستی در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۰ ب.ظ

  سلام مسعود جان
  موارد و فکتهایی که میگویید اگر درست است به نظرم بهترین فرد خود آقای زارعی هست که باید به صراحت بگوید و بر آن مهر تایید بزند. از شخصیت ایشان به دور است که اگر توافقی بوده است و به نفع آفا سید محسن کنار رفتند آن را به صراحت بیان نکنند. اگر به نفع فردی کنار رفتند و این را با شفافیت اعلام نکنند که این نقض غرض است! چون برای همه سوال است که بالاخره ایشون به نفع کسی کنار رفتند یا خیر!

 17. نوشته شده توسط حافظ در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۱ ب.ظ

  آقای دکتر اسدپور من معتقدم موافق نباشد عکس العمل آنها را خواهد دید چه برسد به مخالفت با آنها

 18. نوشته شده توسط عبدالصمد صفری در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۵ ب.ظ

  آقای دکتر

  کمر مار رو گرفتی ، یکی به نعل میزنی یکی به میخ

  اگه این گروه انحصار طلبه پس معامله کردن با اعضای اصلی اون برسر چیست؟!!!!
  چرا دارین خودتونو گول میزنین؟!!

  آیا چارتا مهری برای شما تصمیم گرفتن با تعهد نامه ننگین ، این انحصار طلبی و دیکتاتوری نیست؟!!!!

  این سرسپردگی در برابر مهریا نیست؟!!!

  اقای دکتر شما که به طیف مهریا نزدیکترین بپرسین چرا اون میثاق نامه منتشر نمیشه تا مردم از مفاد ان اگاه شوند؟!

 19. نوشته شده توسط عبدالصمد صفری در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۰ ب.ظ

  حاج احمد عزیز

  کدوم همراهان نزدیک؟!!!
  اینای که توی عکس بودن از همون اولش (به اعتراف خودشون ) همراه درویش نبودن و ماموریت داشتن ، یک شب قبل از ایتکه درویش انصراف بده رفتن به دامان سید رضی حسینی و پیشاپیش زیر پای درویش رو خالی کردن ، بعضیا هم فرار کردن رفتن شیراز ، درویش از دست اینا انصراف داد!!!

  واقعا خجالت اوره که هنوزم از انحصار میگین حاجی!!
  شما الان در انحصار و تحت سیطره مهریا در امدین با تعهد نامه ای که حق حرف زدن رو از شما میگیره؟!!!

  موفق

 20. نوشته شده توسط عبدالصمد صفری در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۰ ب.ظ

  آقای واعظ

  اگه همون عکسی که جنابعالی میگین در بیاد معلوم میشه که اقای دهقان که خط و ربطش معلوم بود و هست در دوران صدارت اصولگراها چندین سال رییس اداره بود

  اقای هوشیاری که الان دس راس اقای علوی هست تا چند ماه پیش جزو همین گروه بود که متهم به انحصار گراییه!!
  درطی همین چند ماه شد ارمان گراه و ضد انحصار ؟!!!!!
  خواهشا برای فریب مردم دنبال روشهای دیگه بگردین!!!

  حاجی مفاد میثاق نامه جون بده برای شعر جور کردن !!!

  موفق

 21. نوشته شده توسط حافظ در تاریخ ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۸:۱۲ ق.ظ

  آقای عبدالصمد اینکه اگردرشرایط فعلی دکتر به نفع درویش کنارمی رفت درویش بااختلاف از محسن جلو میزد ولی قبول نکردندچون توهم داشتند که درویش کنار بره آراش به طرف دکتر میاد هرچه گفته شد اینطور نیست حاضر به پذیرش نشدند اکنون هم دیدید که درویش کنار رفت ولی آراش عمدتا به طرف محسن رفت چون طرفداران درویش اکثرا منتقدان انحصار بودند اکنون هم این را میگم با این بی تدبیری تیم آقای دکتر جریان مهریها پیروزهستند ودکتر وتیمش باید بخاطر این بی تدبیری از محضر مردم لامرد عذرخواهی کنند چون عامل فرصت سوزی خودشان بودند

 22. نوشته شده توسط موسوی ازشیراز در تاریخ ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۸:۴۴ ق.ظ

  دنیای سیاست خیلی عجیبه.
  آقای صفری شما باید بدانید که باعث شکست شما قدرت طلبی و انحصار گرایی خودتان بوده نه چیز دیگری.
  انصراف زارعی چمند چیز را روشن کرد من جمله قدرت طلبی جناح انحصار.
  جناح انحصار همه چیز را برای خودش ونه برای شهر یاکشور می خواست وگرنه موسوی می رفت کنار

 23. نوشته شده توسط مسعود اسدپور در تاریخ ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۹:۱۲ ق.ظ

  دکتر راستی عزیز

  صد درصد اگر ایشان میخواست به نفع سید محسن کنار برود این را صراحتا اعلام میکرد. من دو فکت را در کنار هم اعلام کردم و در هیچ فکتی ادعا نشده که “الان” درویش بخاطر سید محسن کنار رفته. من فقط ادعا میکنم و این را ثابت میکنم که بین درویش و سید محسن “قرار بوده” یکی باقی بماند. در جریان رقابت انتخاباتی ممکن است اتفاقاتی افتاده باشد که درویش به دلیل همان اتفاقات نخواهد پس از انصراف از سید محسن حمایت کند. این هم به دلیل فضای مسمومی است که با شایعات علیه ایتلاف سید محسن با اصلاح طلبان ایجاد شده و توسط گروه سید محسن خوب مدیریت نشده است.

  در مورد حمایت درویش از دکتر موسی مطمین باشید درویش از دکتر موسوی حمایت نکرده و نخواهد کرد. چون اگر قرار بود که ایشان به نفع دکتر موسوی کنار برود تمام ایراداتی که به این سیستم گرفته اند و این جنگ چند ساله همه بر باد فنا میرود. اصلا حضور ایشان به دلیل نفی گروهی است که دکتر موسوی پرچم آن را در دست دارد.

  ای کاش دکتر موسوی، این مرد نازنین، ۴-۵ نفر از اطرافیانش را عوض میکرد، همین! آن وقت به شما اطمینان میدهم بسیار از ایرادات برطرف میشد و ما برای انتخاب مشکل کمتری میداشتیم.

 24. نوشته شده توسط عبدالصمد صفری در تاریخ ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۲ ق.ظ

  آقای دکتر

  مشکل شما اون چار پنج نفری که اطراف دکترهستند، نیست!

  زمانی میگفتین اقای علوی خودش مشکلی نداره ولی اطرافیانش خوب عمل نمیکنن!! اطرافیانش کیا بودن؟ همین اقایان موسوی و زارعی و مرحوم حیاتی و…

  بعد از اقای علوی ،مرحوم حیایی نماینده شدن باز گفتین ، اقای حیاتی خودش مشکلی نداره ولی اطرافیانش …..
  امثال اقای موسوی و زارعی و.. اطراف مرحوم حیاتی بودن!!

  بعد از اون اقای موسوی اومد بازم از این حربه نخ نما شده پیش پا افتاده میخاین استفاده کنین!!!!

  مگر اطرافیان اقای سید محسن از کره دیگه اومدن؟!!
  دست راست و چپ اقای زارعی کیا بودن؟!!!

  یعنی اطرافیان و حتی تصمیم گیرنده ای اطراف سید محسن که میبرنش توی مهر ازش تعهدهای آنچنانی میگیرن دلسوز از اطرافیان اقای موسوی هستند نسبت به منافع مردم؟!!!

  بازم مجبورم تکرار کنم اقای دکتر ادرس غلط ندین و خودتون گول نزنین!!!!

 25. نوشته شده توسط عبدالصمد صفری در تاریخ ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۸ ق.ظ

  اقای موسوی عزیز اگه بحث انحصار گرایی و قدرت طلبی باشه ، شما الان دارین سنگ کسانی رو به سینه میزنین که چند دهه از سردمداران این جریان بودن !!! از تصمیم گیران اصلی به قول شما گروه اقتدار گرا بودن!!

  دست راست اقای محسن علوی اقای هوشیاره که تا چند ماه پیش در این اردوگاه بود فقط به خاطر اینکه بچه اش رو نبردن سرکار از این گروه جدا شده نه به خاطر اعتراض به انحصار و از این دست شعارهای تکراری و… ونه به خاطر اعتقاد به راهی که شما در پیش گرفتین!!!

  اقای موسوی چرا میثاق نامه رو منتشر نمیکنن تا مردم از نیات خیرخواهانه انها مطلع بشن ؟!!!

  چه خبره پشت پرده؟!! که اگه پرده برداشته بشه معلوم خواهد شد که چه معامله ای صورت گرفته

  موفق

 26. نوشته شده توسط لامرد عزیز در تاریخ ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱:۰۲ ب.ظ

  مسعود اسدپور واقعا برات متاسفم. مقداری به یاد پدر عزیزت و رفقای آسمانی اش باش و اون موقع قلم به دست بگیر نه به فکر منافع سید محمود و پسرش!!!

 27. نوشته شده توسط صفری در تاریخ ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱:۳۹ ب.ظ

  با سلام
  جناب آقای اسدپور
  متاسفانه بیشتر اوقات شما تحلیل های خودتون رو بر بر مطالبی استوار میکنید که
  هیچ واقعیتی ندارد این هم بخاطر اینه که منابع اطلاعاتی شما محدود و از جریان
  خاصی هست که جز این دادن این اطلاعات توقع دیگری نمیشه ازشون داشت،مثل
  همین که می‌فرمایید قرار بر این بوده که آخر کار یکی از بین سید محسن و درویش زارعی
  به نفع هم کنار برن،اما اطلاع نداریم که همین مردم از ریز اطلاعات جلسات آقایان درویش زارعی
  و محمد جعفری و چند تن از حامیان دو طرف تا چن ساعت قبل از اعلام انصراف ایشون
  اطلاع دارن که با در خواست خود حاج درویش برگزار شده بوده که قرار بر این بوده که در
  آخر یکی به نفع دیگری کنار بره ،اگه باور ندارید کافیه که از کسانی مثل آقایان محمد دهقان و
  محمد علیزاد ابراهیم حیاتی… بپرسید.در آخر هم به شما توصیه میکنم که مبنای تحلیل هاتون رو بر واقعیت ها بگذارید
  چون اگر منکر وقایعی باشین که مردم از ریز اون اطلاع دارن همین باعث میشه که از نفوذ کلامتون
  حتی بین حامیانتون کم شود

 28. نوشته شده توسط حافظ در تاریخ ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۸ ب.ظ

  آقای صفری آدرس غلط ندین نشست آنها به پیشنهاد آقای جعفری بود

 29. نوشته شده توسط میم در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۹:۳۵ ق.ظ

  البته آقای صفری مردم اینقدر اطلاع دارند که میگن وقتی دکتر میره خونه حاجی درویش حتی وقتی وارد میشه سلام نمیکنه و اولین جمله ای که میگه اینه که من به نفع کسی کنار نمیرم.پس لطفا حداقل مثل اون لقبی تقلبی که رو موسی گذاشتین باشین.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  جالبه دکتر در اون جلسه گفته من چهل هزار رای دارم که اقای زارعی میگن آقای دکتر اگه شما چهل هزار تا رای داری پس این همه خواهش و التماس چیه که میکنی که من برم کنار به نفع شما.!!!اصلا اینجا چه کار می کنید!!!خب شما برنده انتخابات هستی .!!!

  واقعیت ها رو مردم خوب میفهمن ، این شما هستین که سرتون رو کردین زیر برف و کورکورانه هر مزخرفی که اون ارباباتون بهتون میگن رو قبول می کنید.

  پس بدون که مردم از ریز به ریز همه چی خبر دارن .
  ضمنا درخواست جلسه از طرف آقای سید صادق و اربابش بوده .

 30. نوشته شده توسط Bazigosh در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۳:۴۲ ق.ظ

  خوبه والا.نمیدونید الکی میدوزید برا خودتون.اولا جلسه به پیشنهاد حاج درویش بوده.بعدشم اصلا دکتری توی جلسه حضور نداشته.قابل توجهتون که الکی نبرید وندوزید .

  شما کارتون باکرام الکاتبینه. جعم شکنید لطفا.

  کابینه سید رضی یک حیله جدید است

  برنامه موسوی برچیدن یزید است

 31. نوشته شده توسط حافظ در تاریخ ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۶ ق.ظ

  آقای بازیگوش چرا ایمانت را بر باد میدهی جلسه به پیشنهاد آقای جعفری وبا حضور دکتر موسوی- جعفری-قسمی-حبیب صفری وابراهیم صفری ازطرف طیف دکتر ودرویش-عباس رحمانی- ابرهیم حیاتی-عبدالرضا خاتمی ازطرف طیف دروش در منزل علی قسمی بوده است

 32. نوشته شده توسط میم در تاریخ ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۹:۳۴ ق.ظ

  جناب بازیگوش ، شعر اصلی این هست…

  کابینه دکتر موسی یک حیله جدید است

  برنامه محسن برچیدن یزیدیان است

  انشالله به امید خدا ریشه انحصار و تفرقه خشکانده خواهد شد و مردم شریف لامرد و مهر در کنار هم منطقه ای آباد خواهند ساخت.