توزیع جغرافیایی آرای کاندیداها به گزارش نرم افزار پیش بینی

اسفند ۵ام, ۱۳۹۴ (دیده شده 358 بار)

بررسی آخرین نتایج  نرم افزار مسابقه پیش بینی انتخابات نشان میدهد رقابت اصلی میان دکتر موسوی و سید محسن علوی خواهد بود. پیش بینی مردم از درصد ارا بسیار نزدیک و شانه به شانه هم است. قاعدتا جلسات امروز تاثیرات زیادی در جذب و انتقال ارا داشته اما ما به دلیل اینکه نمیخواستیم نتایج این نرم افزار باعث تاثیرگذاری بر نتایج انتخابات شود مهلت رای دادن را تا دو شب قبل از انتخابات قرار داده بودیم. اگر نگاهی به توزیع جغرافیایی پیش بینی ها بیندازیم نتایج جالبی خواهیم گرفت.

توزیع جغرافیایی پیش بینی کنندگان پیروزی دکتر موسوی در زیر رسم شده است:

 

musavi

همان گونه که مشاهده میشود تمرکز پیش بینی کنندگان برای پیروزی دکتر موسوی در مرکز لامرد است. مناطقی همچون چاه ورز، بیرم و علامرودشت در بیخه ی اوری، و مناطق کال، پاقلات، اهل، اشکنان، لاور خشت، وراوی، خالده و مناطقی از مهر قسمتهای دیگری از کسانی را تشکیل میدهند که به پیروزی دکتر موسوی معتقد هستند.

توزیع جغرافیایی پیش بینی کنندگان پیروزی سید محسن علوی در زیر رسم شده است:

 

alavi

همانند دکتر موسوی، قسمت اعظم پیش بینی کنندگان پیروزی سید محسن در مرکز لامرد و بیشتر به سمت کوش سنتی قرار دارند. آرای زیادی نیز از مناطقی همچون اشکنان، خشت، چاه ورز خالده، وراوی، ترمان، چاه گزی، نوراباد، نرمان، وراوی، خالده، مهر، ارودان، فال، اسیر، گله دار و شهر امام به ایشان داده شده است. از نظر پراکندگی جغرافیایی ارای سید محسن پراکندگی جغرافیایی بیشتری دارد.

به نظر میرسد بر اساس پیش بینی کاربران مناطقی همچون کال، پاقلات، اهل و منطقه علامرودشت، دکتر موسوی در آن مناطق اقبال بیشتری دارد.

اما در مناطقی همچون فال و گله دار و اسیر و شهرک امام و کلا مناطق واقع در سمت شمال سنتی لامرد اقبال به سید محسن بیشتر خواهد بود.

به امید برگزاری انتخاباتی با شکوه و بدون حاشیه.

یک پاسخ به “توزیع جغرافیایی آرای کاندیداها به گزارش نرم افزار پیش بینی”

  1. نوشته شده توسط monom در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۸:۴۶ ق.ظ

    شنیده شده که طرفداران سید صادق نتونستن نتیجه این نظر سنجی رو برتابند و طی یک اقدام کاملا غیر حرفه ای تصمیم به هک این نرم افزار گرفتن.
    پ ن: این کلمه شنیده شده رو این چند روز خیی زیاد شنیدیم !!! البته اصلا نمی خوام بگم کانال شایعه پراکنی و دروغ پراکنی سید صادق از این زیاد استفاده کرد در جهت تخریب سید محسن علوی.(جار . گرا) !!!!!!!!!!

    فقط موندم این ادمای به اصتلاح ولایی (البته به گفته خودشون )که دور بر سید صادق رو گرفتن می خوان اون دنیا چه جور جواب پس بدن.

    انشالله مردم فهیم این منطقه جواب دندان شکنی به این شایعه پراکنی ها و دروغ پردازی ها خواهند داد.