تقدیر و تشکر

اسفند ۱۱ام, ۱۳۹۴ (دیده شده 263 بار)

باسمه تعالی

انتخابات تجلی حضور و تبلور اراده مردم جهت تعیین سرنوشت خود و تغییر رویه های غیر کارآمد و ایجاد بستر لازم جهت نیل به روش های نوین جهت مدیریت هر چه بهتر جامعه است .انتخابات مصداق عینی حاکمیت مردمی و مشروعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است .
انتخابات هفتم اسفند ماه یک بار دیگر اثبات کرد مردم نه تنها از نظام مقدس جمهوری اسلامی روی گردان نیستند بلکه با تبعیت از اوامر مقام معظم رهبری مدظله العالی ، با گام های استوارتر از گذشته جهت داشتن ایرانی آبادتر و سربلندتر پا به عرصه انتخابات می گذارند و ضمن پیگیری مطالبات قانونی خویش ، زمینه یأس دشمنان خارجی نظام را فراهم می نمایند.
اینجانب بر حسب وظیفه ای که از سوی کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی آقای سید محسن علوی برعهده ام گذاشته شده بود ، وظیفه خود میدانم از مشارکت مردم فهیم و شریف شهرستان های لامرد و مهرکه با رأی خود موجب انتخاب ایشان شدند تشکر نمایم و از آنان که به کاندیداهای محترم دیگر نیز رای دادند به واسطه حضور ارزشمندشان در انتخابات تقدیرنمایم.
قطعا آینده بهتر جهت منطقه با همدلی همه عزیزان و همراهی آنان رقم خواهد خورد .
در پایان از تمامی اعضاء محترم شورای مشورتی اصلاح طلبان که با حمایت خود از آقای علوی زمینه حمایت جامعه اصلاح طلبان دوشهرستان لامرد و مهر از ایشان را فراهم نمودند و نیز از شخصیت های ارزشمند آقایان حجه الاسلام حاج سید رضی حسینی ، حجه الاسلام حاج سید حبیب حسینی ، شیخ عبدالرحمن باقری ، آقای جلالی زاده ،حاج محمد راستی ، سید هادی حسینی ، مهندس فریدون فدایی دولت ، قیصر صالحی ، دکتر بهرام طاهری ، دکتر قاسم مقیمی ، سید علی احمدی ، سید علی اصغر علامه وسایر شخصیت های ارزشمندی که مجال طرح نام آنان در این نوشتار فراهم نیست وبا حضورشان و انجام سخنرانی ، حمایت خویش را اعلام نمودند و اعضاء محترم ستادهای تبلیغات انتخاباتی ایشان در شهرستان مهر ( بخش های وراوی ، گله دار و اسیر و شهر مهر ) که با تلاش های شبانه روزی خود و بدون توقع زمینه حضور گسترده مردم در سخنرانی های انتخاباتی ایشان را فراهم نمودند و با ارائه شیوه های تبلیغاتی براساس موازین قانونی ، اخلاق مدارانه موجب ایجاد بستر لازم جهت حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی گردیدند ، صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم.

سید عباس علوی
مسؤل ستاد تبلیغات انتخاباتی سید محسن علوی _ شهرستان مهر

۵ پاسخ به “تقدیر و تشکر”

 1. نوشته شده توسط الله یار در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۱ ق.ظ

  جناب آقای علوی به تاریخ مراجعه کنید که درمجلس سوم و مجلس ششم چه بسر جناب دکتر علوی بزرگوار در آن موقع در آوردید !! حالا رنگ عوض کردید !!!!! وا عجبا

 2. نوشته شده توسط p در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۵:۵۲ ب.ظ

  سابقه ریس ستاد تو علامودشت زمان بخشداری و گنداشون موجوده و هم گند اسامی موجود در لیست در فرمانداری لامرد که چطور فرار کردند و الان هم پول مردم هپل هپو ….

 3. نوشته شده توسط اشكان در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۹:۳۷ ب.ظ

  چه ذوقی هم میکنه
  برادر علوی گروه انحصار لامرد هیچوقت وطن فروش نبودن
  من نمیدونم چه چیزی از شهرستان مهر سرازیر میشه که بعضی از این اصلاح طلب های منفعت طلب وطن فروشی می کنند

 4. نوشته شده توسط محمد رضا مظفري در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۷:۰۷ ب.ظ

  ابتدا از خدمات و زحمات چهار ساله آقای دکتر موسوی برای منطقه واقعا تشکر و قدردانی میکنم و امیدوارم آقای علوی همچون پدر بزرگوارشان منشا خدمات ارزشمندی در منطقه باشند.
  از آقای علوی تقاضا دارم حل مشکلات منطقه را فارغ از جناحی که بدان تعلق دارند دنبال کنند و از اشتباهات نهراسند زیرا کسی که کار میکند قطعا اشتباه هم میکند .
  معتقدم هر شخصی در هر مقامی قرار می گیرد ذاتا به دنبال بهترین عملکرد است ولی نباید از کسانی که با مردم مراوده دارند غافل بود چون اشتباهات آنها و برخوردشان با مردم نیز به پای نماینده نوشته خواهد شد.

 5. نوشته شده توسط حاج محمد در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱:۱۵ ق.ظ

  اینا با اصل مشکل دارن. میخوان ریشه رو تصحیح کنن.فکر کردن مردم میزارن.

  فکر میکنند که با امضا میثاق نامه و فروش شهر میتونن عملی کنن هدفشون رو