برتری سیمان لامرد و صعود به مرحله نهایی لیگ یک کشور

دی ۹ام, ۱۳۹۲ (دیده شده 1,363 بار)

تیم والیبال سیمان لامرد امروز با یک بازی حساب شده و با برتری کامل توانست تیم اسلامشهر را در سه گیم متوالی با نتیجه های ۱۶ – ۲۵ / ۱۱ – ۲۵ و ۱۶ – ۲۵ شکست دهد و به عنوان یکی از دو تیم گروه اول به مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته یک کشور صعود نماید . لازم به ذکر است از همین گروه هم اکنون بازی بین دو تیم دیگر این گروه یعنی نفت امیدیه خوزستان و منطقه یک تهران در حال برگزاری است که در صورت واگزاری یک گیم از سوی تیم نفت امیدیه ، تیم سیمان لامرد به عنوان سر گروه به مرحله بعد صعود خواهد کرد و در غیر این صورت جهت مشخص نمودن تیم اول گروه به امتیاز شماری خواهد رسید . این موفقیت را به تمامی بازیکناان خصوصا مربیان زحمت کش این تیم سرکار خانم شهابی و خانم اکبرزاده و سرپرست زحمت کش این تیم خانم زمانی تبریک عرض مینمائیم .

————————-

خبر تکمیلی : تیم والیبال سیمان لامرد به عنوان تیم اول گروه به مرحله نهایی لیگ دسته اول کشور صعود کرد 

۲۰ پاسخ به “برتری سیمان لامرد و صعود به مرحله نهایی لیگ یک کشور”

 1. نوشته شده توسط دوست در تاریخ ۰۹ دی ۱۳۹۲ ساعت ۷:۳۸ ب.ظ

  شنیده می شود هر تیمی که شش میلیون تومن به فدراسیون بده می تونه تو لیگ دسته یک کشور بازی کنه و ۱۰ ۱۲ خانم پولدار هم به اسم تهران اومدن و باختن به خاطر همین تو این لیگ باشگاههای مشهور نیستن و تو ۲ گرروه ۴ تایی با هم بازی می کنن خرج مابقات هم خخخخد تیم ها میدن

 2. نوشته شده توسط عفت در تاریخ ۰۹ دی ۱۳۹۲ ساعت ۹:۰۵ ب.ظ

  لطفا اسامیشون بزنید اگه لامردی هستند !!!! که نیستند .

 3. نوشته شده توسط یک فرد ورزشی در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۵ ق.ظ

  سلام دوستان عزیز 

  اول از همه این افتخار رو به همه دوستان و مربیان و بازیکنان زحمت کش تیم تبریک میگم . دوما این افتخار حاصل نگاه ورزشی مدیریت سیمان لامرده . سوما دوستان چرا شما اینقد خودخواهانه و کوتاه بینانه نظر میدین ؟ چرا یه کم فکر نمیکنید ؟ چرا میخوایین یه کار بزرگ رو کوچک نشون بدین ؟ مگر تیم پرسپولیس تهران همه تهرانین ؟ مگه فجر سپاسی شیراز همه شیرازین ؟ مگه بارسلونا همه اسپانیایی هستن ؟ ولی افتخارش مال تهران و شیراز و بارسلون هستش … پس یه خورده چشماتون و باز کنید بزرگ فکر بکنید … اگر با کسی مشکل سخصی دارین به خودش بگین ولی این موفقیت رو کوچک نشمرید . 

  دست مریزاد امیدواریم موفقیت های اینچنینی باز هم نصیب شهر ما بشه و یه خیر اندیشی دیگری بلند بشه و دست یه تیم رو بگیره 

 4. نوشته شده توسط عفت در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۶ ب.ظ

  این افتخارات کاذب به درد من لامردی نمی خوره …پس لطفا برید تو شیراز وتهران تیم بدید بهتر میشه به شهرت رسید .!!!بنام لامرد دخترکان غیر بومی را به بالای سکو نبرید .لامرد خودش باید هنرش به رخ همه بکشه با برنامه ومدیریت خوب …از همین الان رو بچه های لامردی کار کنید .همش بفکر مدال وامتیاز نباشید .برای فردای لامرد هم اندیشه  کنید .اگر فردا مهم است وامروزدست پاچه نیستید که به مقام برسید !!!

 5. نوشته شده توسط hayati در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۹ ب.ظ

  به به چه تیم محکم ودلچسب حتما ترکیب کلینکرش تغییر کرده گییرشش بیشتر شده ها .. !؟ 

 6. نوشته شده توسط حسنی در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۲۰ ق.ظ

  متاسفانه در لامرد خودمان حاشیه بر متن ارجعیت دارد.
  موفقیت به این بزرگی رو با چندتا کامنت بی نام به لجن می کشیم تا دیگر کسی جرئت نکند در این شهر کار کند. این بندهایی است که به پای پیشرفت شهرمان بسته شده! و جز ابراز تاسف نمی توان کاری کرد.
  تا زمانی که اخلاق جای خصومت، حسادت و تنگ نظری و دانش جای جهل نگیرد در بر همین پاشنه خواهد چرخید.

 7. نوشته شده توسط ابراهیم غلامزاده در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱:۲۰ ب.ظ

  ۱- منهم به نوبه خود این پیروزی را به همه ورزشکاران تبریک میگویم.
  ۲- واقعا جای تاسف برای سایت تراکمه دارد که هر مطلب سخیف و زشتی را تائید می نماید و تبدیل به محلی برای توهین و افترا و تخریب میشود. بدون شک کم شدن خوانندگان و دوری جستن خیلی ها به این دلیل است و اگر اصلاح نشود در اینده همین حجم خواننده نیز از دست خواهد داد. بدیهی است بین کامنت انتقادی یا پیشنهادی و یا حتی کامنت مخالف با کامنت و مطلب توهین امیز تا تخریبی و کذب تفاوت وجود داشته و انتشار این کامنتها نشانه ازادی بیان نیست بلکه نشانه ازادی تهمت و تخریب است.
  ۳- سیمان لامرد متعلق به کشور ایران و استان فارس است. بدیهی است بعنوان بزرگترین کارخانه سیمان استان فارس و یکی از بزرگترین کارخانه های کشور حمایهائی از ورزش کشور و استان بنماید.
  ۴- در خصوص ورزش شهرستان نیز قطعا مدیران ورزشی کارخانه پاسخ خواهند داد که چه کرده اند اما همینقدر لازم است عنوان شود که باشگاه سیمان لامرد در طول شش ماه گذشته بیش از ۶ سال گذشته ورزش شهرستان فعالیت نموده است. فرض کنید این کارها را نکنیم، چه اجبار و الزامی برای کار کردن هست؟ این مجموعه خصوصی فقط به صلاحدید خود عمل می کند و در ورزش استان تاثیرگذار خواهد بود و انشالله روزی خواهد امد که تمام کشور لامرد را با تیم سیمان لامرد بشناسند.
  ۵- بدون شک افراد معدودی که گاها با اسامی مستعار متعددی مطلب می نویسند نماینده افکار عمومی و جامعه نبوده و ورزشکاران لامرد بخوبی می دانند سیمان لامرد چه نقشی در ورزش شهرستان ایفا کرده و خواهد کرد.
  ۶- در راه خدمت به مردم منطقه و ورزش و فرهنگ و اقتصاد و عمران و آبادی منطقه تاکنون کارهای زیادی کرده و در آینده نیز خواهیم کرد و این مطالب سخیف و توهینها تاثیری در اراده مجموعه بزرگ سیمان لامرد نخواهد داشت.

 8. نوشته شده توسط محمد در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۲ ساعت ۴:۰۳ ب.ظ

  آقای غلامزاده عزیز

  ما کارگران و مهندسان کارخانه سیمان لامرد به داشتن مدیر توانمندی مانند شما افتخار می کنیم. شما به حرف این کسی که از روی حسادت حرف هایی می زند توجهی نکنید، هرکس که روزی در کارخانه در زمان مدیریت شما کار کرده باشد ، در مقابل کوچکترین حرف های این قبیلی افراد شکست خورده همیشه از شما دفاع می کند.
  شما افتخار ما هستید.

 9. نوشته شده توسط عفت در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۲ ساعت ۴:۰۵ ب.ظ

  ((((همینقدر لازم است عنوان شود که باشگاه سیمان لامرد در طول شش ماه گذشته بیش از ۶ سال گذشته ورزش شهرستان فعالیت نموده است.))) آقای رئیس ورزش شهرستان جواب دهید …شما در این شش سال کجای ورزش شهرستان ایستاده اید ؟  اگر این فرمایش جناب غلامزاده عزیز درست است .در اداره را ببندید وبالایش بنویسید سیمان ……یارو گفت : سی مانه .طرف بهش گفت : نه گچه .باز طرف بهش گفت : گچن ولی سی مانن !!!به دل نگیر جناب مدیر عامل ..یواش یواش .ما که میدونیم شما دارید کار می کنید .اینو جهت اطلاع اونائی گفتیم که فکر می کنند شما دارید کار می کنید !!!

 10. نوشته شده توسط عیسی علی نژاد در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۲ ساعت ۵:۴۸ ب.ظ

  سلام بر ورزشکاران محترم این موفقیت بزرگ را به همه ورزشکاران و مربی ها و اسپانسر تیم تبریک گفته و امیدواریم شاهد موفقیت بیشتری از این خواهران والیبالیستی باشیم…
  حالا میخواد اعضا تیم برای شیراز باشن یا تهران یا خالومحمد علی یا چاه شرف…
  مهم افتخاری هست که برای شهرستان کسب کردن

  من الله توفیق

 11. نوشته شده توسط عبدالصمدصفری در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۲ ساعت ۵:۵۴ ب.ظ

  هر شرکت یا موسسه خصوصی که در زمینه ای سرمایه گذاری میکنه در وهله اول به دنبال سود دهی ست و نمیتوان بر آن خرده گرفت . طبیعتا کارخانه سیمان هم از این قاعده مستثنی نیست و  ایرادی هم نداره د رکنار بازیکنان بومی از  غیر بومیهای با تجربه تر و فنی تر استفاده کنند ، هم برای کسب تجربه بازیکنان بومی و هم برای کسب امتیاز و در نتیجه معرفی برند کارخانه و در جهت فروش بیشتر و سود دهی.

  موفق

 12. نوشته شده توسط عبدالصمدصفری در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۲ ساعت ۵:۵۶ ب.ظ

  ولی چرا عکس تیم رو تار انداختن ؟!!!!

  موفق

 13. نوشته شده توسط همشهری در تاریخ ۱۲ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۵ ب.ظ

  این موفقیت را به تمامی دست اندرکاران کارخانه سیمان و همشهریان تبریک عرض می نمایم
  چونکه مدیریت محترم کارخانه سیمان در این جا ورود پیدا کرده خواهشمند است اندک دغدغه ای که در ذهن من از طریق توضیحات یک دوستی ایجاد شده را برطرف نمایند و آن اینکه :
  علی الظاهر ساخت کارخانه سیمان تا کنون رونق بسیاری در منطقه ایجاد کرده است ، عده ای زیادی مستقیم یا غیر مستقیم مشغول بکار شده اند ، در بخش ورزش هزینه هایی صورت میگیره ، از طریق صادرات بخشی از ارز کشور تامین میشه و …
  اما میگن که کارخانه از بازپرداخت اقساط خود به بانکها و بدهیهایی که به سازمانهای دولتی ایجاد میشه خودداری میکنه و تمامی درامد کارخانه صرف برداشت اصل و سود سرمایه گزاران میشه و در انتها بانکها مجبور به مصادره و فروش کارخانه بطور مستقیم یا از طریق بورس خواهند شد و دولت هم که در مقابل بیکاری این همه نفر نمی تونه بی تفاوت باشه باید ورود پیدا کنه و هزاران مشکل بعدی
  جناب آقای غلامزاده لطفا” پاسخ دهید که چقدر این حرفها صحت داره ؟
  ادمین محترم سایت هم اگه فکر می کنند این حرفها ممکنه شبهاتی در افکار عمومی ایجاد کنه می تونن آنرا انتشار نداده و فقط جواب آنرا به ایمیل بنده بفرستند .
  متشکرم

 14. نوشته شده توسط گچ در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۱۲ ق.ظ

  آقای محمد چی شد یه بارگی افتادی تو دیگ حلیم… حالا کارگری یا مهندس ؟ کسی نخواسته ازتون چیزی برداره که دست پاچه شدی …عیسی درست گفته .هدف امتیازه .چه عبدلو چه سهرابو ….

 15. نوشته شده توسط ابراهیم غلامزاده در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۹۲ ساعت ۶:۵۷ ب.ظ

  آقای همشهری سلام
  سیمان لامرد به بانکهای تجارت ، سپه، صادرات و اقتصاد نوین و موسسه مالی اعتباری مهر بدهکار بوده که در سال جاری تسهیلات بانک تجارت و صادرات بطور کامل تسویه گردیده است.
  بانک اقتصاد نوین هم دو فقره تسهیلات ۳ میلیارد و ۱/۵ میلیارد تومان (جمعا ۴/۵ میلیارد تومان) وجود داشته که هر دوی انها از سال ۸۹ معوق بوده و در سال جاری یک فقره از ان تسویه و فقره دوم نیز قسط معوق ندارد .
  در خصوص بانک سپه نیز سه تسهیلات ریالی و ارزی و سرمایه در گردش وجود داشته که اقساط تسهیلات ریالی و سرمایه در گردش پرداخت شده و تنها تسهیلات ارزی که در پی افزایش نرخ ارز برای همه مشکل درست نموده ، معوقه وجود دارد که منتظر نتیجه طرح مجلس برای تعیین نرخ مناسب ارزی می باشیم.
  در خصوص تسهیلات مهر نیز ۱۵ میلیارد تومان تسهیلات در سال ۱۳۸۸ احذ شده که از سال ۱۳۹۰ تاکنون بیش از ۲۸ میلیارد تومان بازپرداخت شده و انشاالله تاپایان سال تسویه خواهد شد.
  تنها سازمانهای دولتی که کارخانه با آنها در ارتباط است برق و گاز و دارائی و تامین اجتماعی است که این کارخانه به اداره دارائی و تامین اجتماعی بدهی نداشته و بدهی انچنانی به برق و گاز ندارد. هرچند پرداختهای گاز و برق به علت مشکل در تحویل سیمان و کلینکر و حمل و نقل آن با تاخیر مواجه بوده است.
  بغیر از ۳ ماه اخیر کارخانه ۴۰۰۰ تن تولید می نموده و هزینه های تولید ۴۰۰۰ تن می پرداخته اما تنها ۲۵۰۰ تن آن بفروش میرفته است. و در پایان شهریور موجودی کلینکر کارخانه ۴۵۰ هزار تن به ارزش ۳۵ میلیارد تومان بود که این رقم دارائی و محصول تولید شده در قبال دو سه میلیارد بدهی گاز و برق و قسط رقم ناچیزی است.
  در حال حاضر کارخانه با تولید روزانه حدود ۴۰۰۰ تن و تحویل روزانه حدود ۷۵۰۰ تن سیمان و کلینکر در حال افتخارآفرینی برای کشور و استان است .
  تا این لحظه حتی یک ریال به سهامداران کارخانه سود پرداخت نشده و تنها به بازپرداخت تسهیلات اهتمام شده و انشاالله تا پایان سال بدهی کل تسهیلات موسسه مهر و بانک اقتصاد نوین نیز تسویه خواهد شد و از فروردین اینده تنها ماهیانه یک میلیارد و سیصد میلیون تومان قسط وجود خواهد داشت. در حال که ارزش موجودی محصولات فروش نرفته کارخانه در حال حاضر بیش از ۲۰ میلیارد تومان می باشد.
  این موارد را گفتم چون این روزها عده ای از دیدن موفقیتهای سیمان لامرد ناراحتند و متاسفانه در فضای کوچک لامرد روزی یک شایعه می پیچد که کارخانه ورشکست شده و …. .
  اینها راهرچند میشد کلی جواب داد اما مشروح و مفصل گفتم تا همشهریان دلسوز نگران نباشند و مخالفین مغرض امیدوار.
  کارخانه در حال رشد و توسعه هست و پس از تکمیل کارخانه در سال ۹۰ و تولید سیمان در سال ۹۱ و تثبیت بازار و ورود به صادرات و خرید قطعات یدکی و افزایش توان حمل و نقل ، انشاالله در سال آینده با همت همکارانم در این مجموعه بزرگ کار ساخت خط دوم تولید استارت خواهد خورد در خصوص آن بعدا توضیح لازم را خواهم داد.

 16. نوشته شده توسط همشهری در تاریخ ۱۵ دی ۱۳۹۲ ساعت ۶:۳۱ ب.ظ

  جناب آقای غلامزاده مدیریت محترم سیمان لامرد
  از توضیحات جامع و کامل شما متشکرم
  ارائه اینچنین توضیحاتی یا ارائه گزارش پیشرفتها و موفقیت ها کمک شایانی در خواباندن غبار شایعات موجود در جامعه می کند.
  من خود در بخش صنعت مشغول هستم و از مشکلات و سختی های موجود در واحدهای صنعتی مخصوصا” در شرایط کنونی کشور آگاهی کامل دارم به همین خاطر کسب چنین پیشرفتهایی آفرین و دست مریزاد لازم دارد . موفق و منصور باشید

 17. نوشته شده توسط ی.غ در تاریخ ۱۵ دی ۱۳۹۲ ساعت ۹:۵۲ ب.ظ

  آقای غلامزاده تشکر از اطلاع رسانیتون امیدوارم سیمان لامرد تو کشور اسم و آوازش بپبچه. موفق باشی در کارتون

  .اقای علامزاده کارخونه سیمان استخدام نمی کنه من نزدیکه ۲ ساله که مدارکم تحویل دادم هنوز خبری نشده تو این مدت خیلیا با سقارش اقا زاده ها اومدن سر کار ما که کسی نداریم موندیم چیکار کنیم چند بارم اومدم کارخونه هنوز خبری نشده مثل اینکه از ما بهترون زیاد هستن تو نوبت درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ا

 18. نوشته شده توسط فاطمه دلگشا در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۴۴ ق.ظ

  من به نوبه خودم از آقای غلامزاده تشکر میکنم بدلیل اینکه باشگاهی فراهم کردن که ما بتونیم پیشرفت کنیم

 19. نوشته شده توسط فاطمه دلگشا در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۴ ق.ظ

  اگر باشگاه سیمان راه نمی افتاد مطمئنا ما جای پیشرفت نداشتیم
  /حالا همین تیم والیبال…..بیش از ۱۵ ساله که دارن توی لامرد کار میکنن ولی به هیچ جایی نرسیدن.چرا؟!چون بهشون اهمیت نمیدادن.چون دستشونو نمیگرفتن و…
  ولی با همکاری شرکت سیمان خداروشکر تونستن به یه جایی برسن/من خودم والیبالیستم و نزدیک به هفت هشت ساله که دارم کار میکنم ولی متاسفانه حتی یکبار هم واسه استعدادیابی والیبال نیومدن اما ماشالا فوتبال………مرتب مربی هایی از شیراز یا تهران میاوردن واسه استعدادیابی
  / و در آخر از همه ی کسانی که باشگاه سیمان رو راه انداختن تا ما به جایی برسیم و خوشبختانه رسیدیم تشکر میکنم

 20. نوشته شده توسط میم در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱:۱۴ ب.ظ

  آقای غلامزاده وقتی مطالب سخیف تراکمه به سود گروه خاصی تایید میشد، باید فکر این روزها هم میکردین. وقتی مطالب آقای “دکتر” تایید میشد… . ما که از همون اوایل پیش بینی چنین روزهایی رو میکردیم و بارها گفتیم تلاش برای له کردن مخالف از هر راهی نتیجش همین میشه.
  یک سوال مشخص هم دارم. مردم کی اجازه دارن اقدامات کارخانه سیمان رو سیاسی بدونن؟ مثلا اگه در شورای بعدی کارخونه از هفت کاندیدا حمایت و پشتیبانی کرد اجازه داریم بگیم این سوء استفاده از امکانات کارخانه سیمان هست؟ یا مثلا اگه در انتخابات مجلس از کاندیدی حمایت و پشتیبانی کرد، اجازه داریم بگیم این یک سوء استفاده از امکانات کارخانه سیمانه؟ خود شما یک مرزی رو تعیین کنید تا مردم طبق همون برداشت شما قضاوت کنن.
  ضمنا هیچ وصله ای به من نمی چسبه (که از شیراز و تهران این کامنت صادر شده و رییسم از اونجا دستور داده). چون خود من تک رای به کاندیدای شما رای دادم. و باز ضمنا من تا این لحظه کامنتی نداده بودم و در مورد تهمت ها یا مطالب سخیفی که به کارخانه سیمان زده شده هیچ نظری ندارم و خود شما جوابشون رو دادین.