بازدید معاون وزیر صنایع ازپروژه الومینیوم جنوب در لامرد

شهریور ۳۰ام, ۱۳۸۹ (دیده شده 1,157 بار)

مهندس پلارک معاون وزیر صنایع به اتفاق دکتر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی,مهندس مستقیمی مدیر عامل الومینیوم جنوب,وجمعی از مدیران ومشاوران طرح که به منظور بازدید و معرفی مدیر جدید سایت الومینیوم به لامرد سفر کرده بود, مورد استقبال حجه الاسلام شهیدی امام جمعه لامرد,علی نژاد معاون فرماندار وجمعی از مسولین شهرستان قرار گرفت.
در ابتدای این جلسه که در سالن کنفرانس واقع در محل سایت برگزار شد,مهندس مستقیمی گزارشی از روند فعالیت پروژه را ارائه کرد. وی گفت: شرکت آلومینیوم جنوب در راستای اهداف توسعه صنعتی در بخش صنایع انرژی ‌بر ، محرومیت‌زدایی و همچنین اشتغال‌زایی در کشور از طریق ایجاد و احداث کارخانجات ذوب آلومینیوم تا ظرفیت حدود ۹۰۰ هزار تن در سال در سه فاز جداگانه در سال ۱۳۸۲ تاسیس گردید در این مدت مجوز های لازم اخذ شده و در مرحله اجرا به دلیل برخی مشکلات بین المللی وانصراف شرکت چینی مقرر شد با سرمایه گذاری داخلی وتوسط شرکت غدیر وبا مساعدت وهمراهی دکتر جهرمی مدیر عامل بانک صادرات اجرایی گردد.
وی ادامه داد : مبلغ ۲۰۰ میلیون دلار ارز در دولت تصویب شده و در مرحله اعلام به بانک مرکزی است.وما امید واریم بزودی کار اجرایی ان اغاز شود.
دکتر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی که پس از درگذشت دکتر حیاتی نماینده فقید لامرد ومهر بی وقفه وپرتلاش مسایل منطقه را پیگیری میکنند نیز در این جلسه گزارشی از وضعیت شهرستان وپتانسیل های موجود در زمینه های اموزش عالی ,انرژی , صنعت ,راه های ارتباطی و… راارائه کردند وخواستار اجرایی شدن سریع این طرح شدند.
درادامه این جلسه علی نژاد معاون فرماندار با تاکید بر عملیاتی شدن پروزه گفت: متاسفانه تاخیر زیاد در زمینه اجرای این طرح باعث دلسردی وناامیدی مردم شده وادامه این روند نگرانی هایی را به همراه خواهد داشت.
در پایان مهندس پلارک معاون وزیر صنایع با معرفی مهندس شکرپور به عنوان مجری سایت الومینیوم لامرد از وی خواست این پروژه را از اسم خارج سازد و در جهت اجرایی شدن پروژه تلاش نماید.

با توجه به راه اندازی سایت اطلاع رسانی فرمانداری لامرد کاربران محترم میتوانند جدید ترین اخبار منطقه را در این سایت مشاهده نمایند. ادرس ما(www.farmandarilamerd.ir)

۵ پاسخ به “بازدید معاون وزیر صنایع ازپروژه الومینیوم جنوب در لامرد”

 1. نوشته شده توسط علی رفیعی در تاریخ ۳۰ شهریور ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۵۴ ب.ظ

  خدارا شکر!
  بالاخره مثل اینکه گوش شیطان کر داره یک کارهایی برای کارخانه آلمینیوم میشه !!
  توکل برخدا

 2. نوشته شده توسط مسعود اسدپور در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۴۰ ق.ظ

  ممنون از اطلاع رسانی شما جناب آقای اللهیاری

  برای من جای تعجب است که فرمانداری چرا از دومین lamerd.ir استفاده نمیکند. چون این اسم رزرو شده برای همین کار است و از طریق فرمانداری میتوانید این دومین را بگیرید.

 3. نوشته شده توسط احمد انصاری در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۸۹ ساعت ۸:۴۲ ب.ظ

  سلام آقا بهرام
  از خبررسانیتون متشکرم.اگه اطلاعات بیشتری از این طرح بدید ممنون میشم.

 4. نوشته شده توسط عمران عليزاده در تاریخ ۰۲ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۸:۵۸ ب.ظ

  مرسی از اینکه بالاخره زمزمه های شنیده شد از کارخانه امیدوارم مسئولین بیشتر پیگیری کنند.

 5. نوشته شده توسط عبدالصمد صفری در تاریخ ۰۹ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۷:۰۷ ب.ظ

  با تشکر از خبررسانی شما –حذف شده توسط ادمین–وقتی شنیدیم که دکتر قادری معاون وزیر را همراهی میکردند برای پیشرفت کارخانه الومینیوم واقعا خوشحال شذیم که هنوز هم مسیولین دلسوز در کنار همدیگر برای خدمتگزاری مردم کمر همت بسته اند –حذف شده توسط ادمین–