اخبار کوتاه شهرستان(۲)

مهر ۱۶ام, ۱۳۸۸ (دیده شده 245 بار)

طرح پیشنهادی انتقال آب به شهرستان از دریا به تایید کارشناسان رسیده است.
این طرح به منظور تامین آب موردنیاز صنایع انرژی بر و آلومینیوم لامرد به هیات دولت پیشنهاد شده است . بیشتر کشورهای عربی حوزه خلیج فارس از این طریق و به وسیله آب شیرین کن های قوی آب موردنیاز خود را تامین می کنند.
__________________________________________________________________
درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی، از مصوبات خاص هیات دولت به استان در مجتمع اداری، جنب تامین اجتماعی شهرستان احداث خواهد شد. به گفته نصیری رئیس تامین اجتماعی مراحل خرید زمین از سازمان مسکن و شهرسازی و تهیه نقشه در حال انجام است . اعتبار اولیه این پروژه یک میلیارد و دویست میلیون تومان خواهد بود.
__________________________________________________________________
جلسه بررسی مصوبات دور دوم سفر ریاست جمهوری به استان فارس در محل فرمانداری برگزار شد و مدیران میزان و مراحل اجرای این پروژه ها را تشریح نمودند.
احداث درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی – احداث کانون فرهنگی – تامین تسهیلات موردنیاز فاز اول آلومینیوم جنوب لامرد از محل ذخیره ارزی – تقویت اعتبار زیرساختهای منطقه ویژه صنایع انرژی بر لامرد – تقویت ردیف اعتباری – احداث گمرک لامرد و … از مهمترین مصوبات خاص هیات دولت برای لامرد بوده است.
__________________________________________________________________
بنا به گفته آقای حیاتی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی احداث یک دانشگاه دولتی در لامرد یکی از پروژه های مصوب هیات دولت به فارس است و وزارت نفت ساخت واحدهای اداری و آموزشی آن را تعهد نموده است .
__________________________________________________________________
ایستگاه پلیس راه که کارهای اولیه آن مانند واگذاری زمین سال گذشته به اتمام رسیده بود در مسیر اتوبان لامرد به مهر و در حوالی دهستان ترمان احداث خواهد شد.
__________________________________________________________________
آخرین خبر از پروژه انتقال آب خط ساحلی به لامرد ( طرح محرم) اینکه، نصب دستگاههای پمپاژ و انتقال آب در پشت گردنه برم در حال انجام است . با اتمام این عملیات تمام کارهای خط انتقال شهرستانهای لامرد و مهر به پایان خواهد رسید . کارشناسان سازمان آب زمان آب گیری این پروژه را دی یا بهمن امسال ، همزمان با آب گیری خط عسلویه به بندر لنگه اعلام نموده

۴ پاسخ به “اخبار کوتاه شهرستان(۲)”

 1. نوشته شده توسط nazarit در تاریخ ۱۷ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۸:۳۲ ق.ظ

  سلام. از مدیر سایت تقاضا دارم اهنگها را به صورت کامل در سایت قرار بدن.اگر براتون مقدوره.زیرا تمام البومها ناقص هستند.من بی صبرانه منتظرم….بسیار سپاسگزارم

 2. نوشته شده توسط مسعود اسدپور در تاریخ ۱۷ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۳:۱۰ ب.ظ

  سلام نظری جان

  آهنگ‌ها کامل هستند، نرم‌‌افزار ما کامل نشون نمیده. چون فعلن نتونستیم نرم افزار رو بخریم. یعنی سیستم پرداختشون مشکل داره.

 3. نوشته شده توسط محمد رضا در تاریخ ۱۷ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۳:۴۷ ب.ظ

  جالبه سایتی که این همه امکانات برای طرح مسایل وموضوعات مختلف داره ،اونوقت کاربرش توی مطلبی مثل اخبارکوتاه شهرستان دنبال مدیرسایت میگرده ودرخواست آهنگ وآلبوم داره!،آخه کی گفته که فقط از بخش موضوعات ونظراتش استفاده کنید(نکنه این قانونه!!)،دوستان سایت پرازجاهای مفید وکاربردی است.
  (آقای مدیرسایت لطفا به بخش پیشنهادات سایت سربزنید)

 4. نوشته شده توسط حسین عبدی در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۸۸ ساعت ۴:۴۱ ب.ظ

  خیلی مطالب کم بود لطفا بیشترش کنید تشکر