اخبار کوتاه شهرستان ۱۴

خرداد ۴ام, ۱۳۸۹ (دیده شده 372 بار)

فرماندار لامرد:وزیر نیرو برای پاسخ به سوال نماینده لامرد ومهر درباره طرح ابرسانی محرم به مجلس خواهد رفت.

محمد جعفری فرماندار لامرد  : با طرح سئوال آقای حیاتی، نماینده مردم شهرستان های لامرد ومهر در مجلس شورای اسلامی، وزیر نیرو پاسخگوی مسائل و مشکلات بوجود آمده در پروژه آب رسانی محرم به لامرد خواهد بود.

محمد جعفری  فرماندار لامرد در حاشیه جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان ضمن انتقاد از مدیران اب استان فارس در رابطه باعدم رفع مشکلات پروژه آب رسانی طرح محرم اعلام کرد : متاسفانه علی رغم پیگیری های فراوان و پس از بهره برداری آزمایشی این طرح هنوز اکثر مناطق این شهرستان از نعمت آب شیرین برخوردار نشده اند و این موضوع با طرح سؤال آقای حیاتی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی از وزیر نیرو دنبال خواهد شد و ایشان ظرف مدت دو هفته آینده برای پاسخ در مجلس حاضر خواهند شد.

______________________________________________

فرماندار لامرد : راه علامرودشت به گله دار هفته دولت به بهره برداری می رسد .

محمد جعفری فرماندار لامرد از افتتاح پروژه راه علامرودشت به گله دار در هفته دولت خبرداد و اعلام کرد ,اعتبار حدود ده میلیارد تومانی در دولتهای نهم ودهم  رونداجرای این پروژه را سرعت بخشیده است.

مهندس امیری مدیرکل راه و ترابری لارستان که بمنظور بازدید از پروژه های راه سازی به شهرستان لامرد سفر کرده بود با فرماندار لامرد دیدار کرد.

محمد جعفری فرماندار لامرد ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای مهندس امیری مدیرکل راه و ترابری لارستان در اجرای پروژه های جدید و تکمیل طرح های نیمه تمام راه سازی شهرستان لامرد, از افتتاح پروژه راه علامرودشت به گله دار خبر داد و اعلام کرد : اعتبار حدود ۱۰ میلیارد تومانی و دولتهای نهم ودهم آقای دکتر احمدی نژاد باعث افزایش شتاب در روند اجرای این پروژه شده، هر چند تاخیر دو دهه ای در بهره برداری از این پروژه به علت تخمین نادرست در تخصیص اعتبارات در دولتهای گذشته شیرینی این طرح عظیم را در کام مردم تلخ کرده است .      نماینده عالی دولت از اجرای قطعه یک راه اصلی لامرد به خنج در خرداد ماه خبرداد و اعلام کرد: آگهی فراخوان پیمانکار برای این راه که حدفاصل لامرد- احشام و بطول ۱۸ کیلومترو شامل یکدستگاه تونل حدود ۲۲۰۰ متری، با اعتبار ۳۱۰ میلیارد ریال منتشر شده و بزودی عملیاتی می شود.

________________________________________

فرماندار لامرد:حضور پرشکوه  مردم در مراسم ارتحال حضرت امام(ره)بیعت مجدد باولایت و اعلام انزجار از جریان فتنه است

محمد جعفری فرماندار لامرد حضور پرشکوه مردم درمراسم ارتحال حضرت امام خمینی  را  بیعت  مجدد با ولایت و آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی و اعلام انزجار از جریان فتنه دانست .

محمد جعفری فرماندار ورییس ستاد ارتحال حضرت امام خمینی لامرد درجلسه هماهنگی و برنامه ریزی این ستاد که با حضور مسولین شهرستان برگزار شد با تبریک سوم خرداد سالروز عملیات بیت المقدس  روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی بر برگزاری باشکوه بیست و یکمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)  تاکید نمودند و افزودند با توجه به حوادث جریان فتنه پس از انتخابات ریاست جمهوری می بایست برنامه های امسال بخصوص در اعزام زائرین مرقد حضرت امام، پررنگ تر از سالهای گذشته برگزار گردد.و حضور پرشکوه مردم پیمان مجددی با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی در دفاع از ولایت واعلام انزجار از جریان  خواهد بود.

فرماندار لامرد از حضور حجه الاسلام والمسلمین ابوترابی نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم چهارده خرداد در شهرستان خبرداد و اعلام کرد : به دنبال دعوت آقای حیاتی نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی آقای ابوترابی به عنوان سخنران مراسم عمومی ارتحال حضرت امام (ره) در شهرستان حضور پیدا خواهند کرد و می بایست با برنامه ریزی مناسب مقدمات انجام این مراسم را فراهم کرد.

در ادامه این جلسه  سرهنگ محبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج از برنامه ریزی برای اعزام ۲۰۰نفراز زائرین به مرقد حضرت امام خمینی خبر داد واعلام کرد:باهمکاری ادارات وبرای مراسم اعزام زوار اتوبوس های کولر دار پیش بینی شده وبیش از دو سوم هزینه های سفر۴ روزه زائرین به تهران تامین شده است.

_________________________________________________

فرماندار لامرد : پروژه مسکن مهرلامرد اردیبهشت سال ۹۰ به بهره برداری می رسد.

محمد جعفری فرماندار لامرد اعلام کرد : براساس برنامه زمانبندی اعلام شده توسط مدیران عامل شرکت های تعاونی مسکن مهر واحدهای در حال احداث مسکن مهر لامرد اردیبهشت سال آینده تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

محمد جعفری فرماندار لامرد در جلسه ستاد تامین مسکن این شهرستان که با حضور مدیران عامل تعاونی های مسکن مهر و پیمانکاران طرح تشکیل شده بود اعلام کرد طبق برنامه اعلام شده توسط مدیران عامل تعاونی های مسکن مهر، اسکلت بیش از ۸۰۶ واحد تا پایان شهریورماه به اتمام خواهد رسید و طبق برنامه می بایست اردیبهشت ماه سال ۹۰ به بهره برداری رسیده و تحویل متقاضیان گردد.

نماینده عالی دولت در شهرستان از اعلام آمادگی ادارات برق و آب  برای اجرای   شبکه های مربوطه خبر داد و افزود : مدیران عامل تعاونی ها مختصات و نقشه های پروژه را در اختیار ادارات ذیربط قرار دهند تا نسبت به اجرای سریع آن اقدام نمایند.

_____________________________________________

فرماندار لامرد : بیش از۱۶۵ پروژه عمرانی فعال در این شهرستان در حال اجراست .

محمد جعفری فرماندار لامرد از اجرای بیش از ۱۶۵ پروژه فعال در لامرد خبرداد و افزود علاوه بر این پروژه ها تعدادی طرح نیز ازمحل سفر مقام معظم رهبری و خشکسالی در حال انجام است.

محمد جعفری فرماندار لامرد در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان که با حضور معاون مدیرکل دفترفنی استانداری فارس و تعدادی از مدیران برگزار شد اعلام کرد : در سامانه کنترل نظارت  استان ۱۶۵ پروژه درلامرد فعال است و علاوه بر این تعدادی پروژه نیز از محل سفر مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری و خشکسالی در حال انجام است .

نماینده عالی دولت در لامرد از تصویب تعدادی طرح در سفرهای شهرستانی آقای احمدزاده استاندارفارس خبرداد و اعلام کرد: سفرهای آقای احمدزاده استاندار فارس به مناطق محروم و توزیع اعتبارات در قالب مصوبات شهرستان نویدبخش توسعه این مناطق خواهد بود و امیدواریم هرچه زودتر شاهد حضور استاندار فارس در لامرد باشیم .

________________________________________

۸ پاسخ به “اخبار کوتاه شهرستان ۱۴”

 1. نوشته شده توسط nasl3vomi در تاریخ ۰۴ خرداد ۱۳۸۹ ساعت ۱:۱۱ ب.ظ

  شما مسئول روابط عمومی هستید؟
  خوب کار میکنید ، احسنت . کمتر فرمانداری ای دیدم روابط عمومی درست و درمون داشته باشه

 2. نوشته شده توسط احمد انصاری در تاریخ ۰۴ خرداد ۱۳۸۹ ساعت ۱:۳۲ ب.ظ

  سلام و خسته نباشید به آقا بهرام
  اگه امکان داره چند تا از این طرح‌ها رو نام ببرید ما هم در جریان باشیم.آخه ۱۶۵ طرح کم نیست.متشکرم.

 3. نوشته شده توسط الهیاری در تاریخ ۰۴ خرداد ۱۳۸۹ ساعت ۲:۰۱ ب.ظ

  سلاسلام اقای انصاری
  اطلاعات این طرح ها موجوده در سامانه نظارت استانداری هم چک میشه هر وقت گذرت این ورا افتاد بیا ببین. ممنون از ارسال دیدگاه های شما

 4. نوشته شده توسط علی قادری در تاریخ ۰۴ خرداد ۱۳۸۹ ساعت ۵:۲۸ ب.ظ

  خوبه
  توسعه شهرستان باید متکی به استعدادها و منابعش باشه یا حضور استاندار؟ ببخشید این حرفهائی نیست که همه فرماندارها می زنن؟

 5. نوشته شده توسط علی قادری در تاریخ ۰۴ خرداد ۱۳۸۹ ساعت ۵:۳۷ ب.ظ

  به به آقای حیاتی از ابزارهای قانونی در اختیارش استفاده کرد.

 6. نوشته شده توسط بهرام اللهیاری در تاریخ ۰۴ خرداد ۱۳۸۹ ساعت ۶:۳۹ ب.ظ

  سلام علی اقا
  پاسخ شما به ادرس ایمیلتان ارسال شد.

 7. نوشته شده توسط رضا عبداللهی در تاریخ ۰۴ خرداد ۱۳۸۹ ساعت ۷:۴۸ ب.ظ

  با سلام
  با تشکر از آقای اللهیاری که اهم اخبار شهرستان آن هم بیشتر در حوزه سیاست را ارائه می دهید .
  خواهش من این است که اگر امکان دارد ریز کلی این پروژه ها به همراه میزان پیشرفت نسبت به برنامه پیش بینی شده را قید فرمایید .
  ما که منکر ایجاد چنین پروژ هایی نیستیم دوست داریم بدانیم که این پروژه ها نسبت به برآورده اولیه آنها چقدر پیشرفت داشته است و چه موانعی ( از قبیل تحریمهای بین المللی ، بودجه و … ) در آن دخیل بوده است .

  با سپاس

 8. نوشته شده توسط سعيد در تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۱۱ ب.ظ

  FHبببب

  باسلام لطفا در مورد اشتغال و طرحهای زود بازده هم اطلاع رسانی کنید فرماندار محترم در این مورد مسئول می باشند که برای من جوان هم فکری کنند ممنون